Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem idáig csak egy baj volt.... elromlott a gyújtáselektronikám... MEgoldottuk a problémát és megy mint az állat...........
Hello!
Érdeklődni szeretnék, hogy neketk volt e valami komoly baj az RS-etekkel...
Mert az enyém nagyon nem akar menni
Éngem csak 2x állítotak emg jogsi nélkül és nem volt semmi....szerecsére... Amugy Tyt én is most fogok A1 ből menni....de jo me Anyu a goré a Shell kuton és oda jár minden rendőr...anyámat meg ismerik...meg engem is
2X kaptak el de a cseszegetésen kívül megúsztam...
Nincs arra sok rendőr?Sose kaptak még el vagy sose buktál még le? ÉN annak idején mikor jogsi nélkül mászkáltam 4x kaptak el!
mondjuk ettől függetlenül majd" 10ezret beleraktam a Futurába, annak még forgalmija meg rendszáma se volt :D
jah egyenlőre... nyáron csinálom az Ak-t.
Tyt!
Te tényleg jogsi nélkül nyomod?
jól van csak ökörködtem
Rsata!
Gyújtáselektronika... feketének fekete, de nem a gyújtótrafó...
olvasd vissza régebben leírtam a problémát, h gyárilag úgy van fojtva a gép hogy 5 és 6ezer között nincs benne semmi erő, és pont ezzel szenved Phoneman meg más is akinek újabb RS-e van... Elég könnyen ki lehetne herélni, de akkor ugrott az 5 év gari, ezért szeretnék egy másik elektronikát, azt kiherélem, ezt meg belerakom a 4000kénti szervizeken és megmarad a gari...

SzunyiG!
Oksa köszi!
Huh az gáz! Mi baja lett? toltad hazáig? :)
Tyt! Megkérdezzem,neki már azért van egy-két kapcsolata és hátha tud segíteni
Amúgy képzeld a ZIP-em Vásárhely és Szeged közt bedobta a kulcsot.
Italmondonál kérdezted már? Most ez a trafó lenne? az a fekete doboz?
SzunyiG!
Harley szerelő rokonod tud elektronikát átprogramozni , esetleg új elektronikát szerezni RS125höz? :)

Rsata!
Kecskeméten vettem... ott mekkora egy lámerek vannak.. semmi közük nincs a motorokhoz...
ja igen neki is elvileg teljesen fojtatlan! vagyis nekem azt mondták!
Tyt!
A gyerek nem motorozott még vele csak addig míg hazavitte! 1 km! Kulák gyerek!
A rutin vizsgán ült elöször motoron! (MZ 125) Nyugi a debreceni szerelő szerintem a legnagyobb fasz az országba! Ő csinálta azt az RS-t is amit mondtam mert azt egyszer teljesen összetörték! Ja és haveromnak a cagiva primájának olyan hosszú csavart tett az idomba hogy kilyukasztotta a tankot és nem vette észre! ugyhogy én semmi pénzért nem adnám a kezébe a motoromat! Kecskemétet próbátad már hívni?
Helo Tyt!
Szerinted rokonom aki a Harley-be szerelő nemtudna neked segíteni?!
Igaz nemolvastam vissza hogy mi a baja a motorodnak de lehet hogy valamit segíthet.
Ha érdekel írjál vagy hívj fel!
hmmm, Neki is fojtatlan? Neki is 5 és 6ezer között van lyuk? Ha ugyanaz az elektronikai baszkódás van benne és debrecenben tényleg kiszedig garanciálisan, akkor hívom Debrecent!
Tyt!
azt hittem nekem mondod mert van simsonom az amelyik ott van a videók közt (simson S70 egykerék) néven és van RSem az meg 120at megy!
itt a városba vettek most egy 06os RS 125-öt és neki azt mondták hogy 1000km-nél kiszedik az elektronikus folytást Debrecenbe meg szervizelik!
yaaaaa.értem.
Azért mert a Cagiva és az Mv Agusta 1 tulajdonban van ja és egyébként a Mito EVO-nak ugyanugy a CRC volt az egyik designer mint az összes MV modellnek!
mért is?


Mekkora ökör vagy!!

Te csak egy rég nemlátott rokon vagy!!!!!
hmmm nemtom, nem emléxek! Bár mintha rémlene vmi Audi, de tudod errefelé sok van

RSata!
Neked szólt... arra értettem h a szerelő aki alatt 185öt ment az RS, na ha ő felülne egy simsonra, az tuti 120at menne... némi irónikus poénkodás, remélem már érthető.
de arra a simsonos kérdésemre nem válaszoltál!