Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én társaságomban és ismerettségi körömben

H én melyik kasztba tartozom? Hát a felső tízezer kasztjába! Na jó ez nem igaz természetesen.

Tyt és a fukszosok kasztja Beszarok
Mondjuk nem ilyen rs-t láttam mint a tied most nézem hogy ez kék én meg piros- feketét láttam, meg van egy ismerösöm aki szintén most vett rs-t az övé is piros,fekete. Elég sok motor van félegyházán amit még nem láttam de mégis vannak. Attol hogy nem láttál még zxr-t félegyházán attol még lehet én se láttam még amugy de mikkor megvettem aztán mondják a haverok hogy félegyházán több zxr is van, söt eladoak is voltak pedig én egyet se láttam ealdot
Szerintem olcsón megúsztad.
Hogy érted hogy kibaszarintottak?
megyek tök normalisan..erre kiáll és megállit.. hm hm.. uyge tudja h nem vezethetn éa motort..monodm ja.. még van 5 órám visza és kész a dokument..hm hm.de akor sincs meg ..jó ok.. rendesen jött..de hát megállítottuk..ez van..sajnálom..feljelentés.. monodm bírság v vmi? öö nem az nem lesz.. alairtam vmi szart..azt monodm akko toljam v m ia f..sz? nem ne.menjen csak ne bohockodjon..
Még nem tom mi lesz belőle.vszinü szopom a angy brét
hello david. te is félegyházi vagy most láttom:D amugy van zxr félegyházán nem is egy például a alpári uton a srácnak akinek fagyizojuk van huuu most nem jut eszembe a neve annak is ilyenje volt . Én meg szerintem a multkor láttalak mert mentem az alpári utra és láttam egy rs-t villantotam is de te baszarintottál jelezni amugy meg most szerelönél van az enyém ezt mostanába nem láthatad de ha minden igaz holnapra itthon lesz.
5 év garanciát hirdettek az új rs-re Tyt-el meg azzal a kawás nevű gyerekkel mégis jól kibasztak
Miért a rendőr a hibás? Miért álltál meg?
jövö hét kedden forgalmivizsgáznék..erre ma megállitana ka rendőrök..
hogy az a jókurvasiten bassza telibe keersztbe hosszába az összes széjjelkurt rendőr faszsopo geciládáját
Még nem is láttam ezt a ZXR-t félegyházán
Nekem ugyan semmi közöm hozzájuk meg az apriliához sem, de itt még csak rosszat hallottam róluk. Olvass vissza 40 oldalt. De gondolom egy páran mindjárt kifejtik, hogy mi is a problémájuk.
Hellosztok.
MÉrt fuxos cigányok a natixosok, mi a baj velük? Mert nekem ismeröseim, keresztanyám testvére a fönök Nagy Tamás.
h h nálatok?
tyt tudjuk már h a fukszosok kasztjába ( ) tartozik...
Te hova tartozol Joe?:)
Hy!
De mért a natixhoz mész Kecskemétre motor venni amikor nagy köcsögök és 100 km-re van tőled. Jöttél volna inkább Pécsre ahol normálisak és nem basznak át és még közelebb is van hozzád 80 km-re.
De van még Szekszárdon is Aprilia ami 35 km.
Joe-Z: ugyanez a helyzet velem is, mármint a véleményem. de ízlések és pofonok. meg én amúgy ezüstre nem is mondanám,hogy fuksz. Mert ugyebár ha aranyból lenne 10x többet érne. és elég sok ekkora aranyláncot látok ami nincs kirakva...
nah mind1 mert még az lesz, h kötekedek aztán kihívnak verekedni :)
Én ma megyek átvenni a mocit natixhoz, és kinyomtattam a keresési eredményeket, amit itt produkált a "natix" kulcsszóra, majd átadom nekik egy borítékban a 4 oldalnyi kedves szavakat :D
Nemhiszem hh sokat rontana a védelmen max annyi h még puhábbra esel. Amúgy tényleg egy komoly gerincvédő.

A nyakláncal kapcsolatban pedig van igazság csak én nem akartam így leírni
nekem is ilyen van kurva jó 15,990volt a shoxba Joe!van a hátulján egy kis "szövet" amit lelehet róla patentolni...ez ront valamit a védelmén?
sztem az olyan cigányos ha valaki kirakja
azé nem megy az az rs 160nál többet mert van rajtad 20kiló ezüst
Én most adtam el kb 1.5X vastagabb ezüst láncot 32grammos volt 10 rugóért
Én az ilyen láncot nem hordanám kinnt mert elég gáz. Utálom ha valaki kinnt hordja a nyakláncot mert az olyan megjátszós. Nálunk ez nem nagyon divat. Lehet Tyt-éknél lehet ezzel vakítani még
Ha van egy szép láncod az látszik anélkül is h kiraknád. Én mindig jót nevetek az ilye dolgokon
Megvan!
nekem nagy én 172 cm vagyok
Itt van róla kép
Vatta új boltban 16, 12000-ért a tied
bátyámnak ugyanolyan van mint ami rajtad van a képen
oksa csak azért kérdem, mert ami a nykadba van sztem anniyra nem vastag...