Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honnan? Ennyi pézért ilyen nekem is kell
Kémia órán nem gyújtottátok meg,kurva fényesen izzik,ergo kb szikrázhat is
Nem a Magnézium, hanem a Titán szikrázik... Titánszeges és bevonatú térdkoptatókat lehet kapni aki szikrázni akar... még csizmára is lehet kapni titánból koptatót, legalább is az Oxtar-hoz biztosan...
Nem a magnézium az ami felrobban ha bedobod a klotyóba? .
A magnézium nem szikrázik...
JA de az csak este látványos igazán
Hát kb 5 éves korodban és szerintem az első szó az volt hogy cici
És honnan tudjuk hogy igaz-e amit mondasz és nem csak valami szélhámos vagy aki elakarja hitetni velünk hogy ő a Norbi?
Ellenőrző kérdés: Ha tényleg az anyosule vagy akkor tudnod kell a választ a következő kérdésre?
Hány éves koromban mondtam ki az első szavamat és mi volt az?
Nekem meg ilyen van és szintén 32-ért szerváltam. Az Alex Debon a motoGP-n és a Bitti a TT-n is ebben küldte tavaly. Jól fogja a lábat, nagyon kényelmes és jól szellőzik. Nekem maximálosan megvédte a bokámat mikor eltrafált az autó.
Na itt vagyok csak a gép kirúgott és kénytelen voltam új e-mailt csinálni na mindegy most anyosule helyett ez van
ez jó, nekem is iyenem van és semm baja... bár nem igazán fogja a lábad de horzsolások meg kisebb ütések ellen jól véd...
sziasztok! RS-be milyen hajtóműolajat használtok? milyet vegyek bele? előre is köszi!
Pedig az azért van magnéziumból, hogy abban gyönyörködjön, amikor leér. (asziszöm az a szikrázós fajta )
hozzászolnék a csizmagyhoz:D,nekem trace van,32ért vettem sztem jó ennyi pénzért

nem, mert akkor elkopna és nem tudna miben gyönyörködni.
És le is szokott érni az az imádott koptató?
Versenyezni tökéletes nem is szabad alább adni. Az enyém is alkalmas már versenyzésre úgy szeretem a magnézium koptatóit
Elkaptak gyorshajtásért!5 rupesz ugrik
98as RS
vki nem tud olcsón rs50re felniket ? első hátsó kéne mert egyik haverom motorját ami eladó volt eddig egy jött ment patkát fogott és kiszakadt belőle egy jó 20cmes rész + megrepedt több helyen. miután vissza hozta neki el sem árulta .... ment volna a picsába de szerencsére észre lett véve. szóval aki motort próbál tovább adni vigyázzon ezekre a sz*r köcsög emberekre ....
na én ma bőrruhában mentem egy kört az M3-on. hát azt kell mondanom hogy nem fáztam. fogytam így is a 65kilomól 5öt
sziasztok. ti melyen hajtóműolajat használtok? szerintetek milyet vegyek az RS-be?
vettem télen Arlen Nessnek a versenykesztyűjét 1000km motoroztam csak pálya aztán kezd a bal kezén rongyolodni a felső bőrréteg...meg kopni a festék róla meg ilyenek...
bátyámnak tavaly amikor célegyenes féktávon kiment az eleje leérintette a kezét aztán zsírszövetig égett a tenyere...Most neki Spidi van aztán felavatta a multkori versenyen Mansellbe ugyanaz rányult fékre aztán kiment az eleje letette egy pillanatra a kezét de semmi lyuk nemvolt a kesztyűn!
most a diadora csizmám van már 3éves aztán úgyvagyopk vele hogy inkább veszek egy csizmát minthogy csavarokkal legyen tele a lábam...főleg verseny miatt kell vmi komolyabb!
Én shoxba nyomom lassan 3 éve,és nincs bajom vele. Cipzárak elég szarok az tény, de amúgy még nem hullott szét a ruha :)) Azt is lehetne mondani hogy szeretem. Ja és nem volt 70ezer a gatya+dzseki. Vettem még shoxba gerincvédőt, az is fasza. A kesztyű is elég jól bírja. Körülbelül 15000kmt motoroztam bennük mindenféle időjárási körülmény között.