Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól tudom Norbi és Atta azt használ asszem!
hé srácok vki használt már/használ közületek "Castrol Power 1 Racing 2T" olajat? esetleg véleményt mondani róla? mert arra gyanakszom hogy emiatt baszodott szét kétszer a dugo az RS-ben(legalábbis amiota az van benne azota ment tönkre csak)
Oké köszi!
RSpetya kulcstartóban tudok segíteni egész jó áron :)
Vegyél fel msnre aztán segítek
ha = en :P
van valamilyen ujsag amibe vannak motoros kulcstartok sok fele ... asszem a superbikehoz adtak regen mondjuk mostanaba nem veszem meg ... csak a szar idobe amikor nem tudok motorozni :P
amugy az en yamahamon honda gas-os kulcstarto volt de mindenki lefikazta es ha megengedtem a bnomnek hogy lenyulja :P
kb 5ezer FT lenne a kettő. De akkor már sokat mondtam.
Tankpad mindenképpen kell, kulcstartó még hanyagolható...
Azt a pénzt amit ráköltenél ilyen szarokra inkább motorozd el pályán. szerintem
fúj
Apriliás kulcstartót és Apriliás tankpadot keresek.
Shox-ban nincs egyik se, és a dunakeszi Aprilia szalonban is csak kulcstartó van. De az gány. Egy robogó kipufogós kulcstartó nem RS-re való :P
Voltam még más mocis boltokban is, de se kulcstartó, se apriliás tankpad...

Itt egy kép arról a gány kulcstartóról...
A tied se kutya
Hello! 2001-es évj. RS 125-höz keresnék hátsó ülést idommal együtt. Ha valakinek van ilyen akkor irjon pls.
Tudomásom szerint az 50-es hátsó idomját is rá lehet fogatni. Aztán ha felteszem az idomot eladó lesz a drága. 600 pénzért. akit érdekel írjon : cije@freemail.hu
jó a bukód
Na én jelentkezNÁK! Rám számíthattok csak akkor szóljatok hog ytélleg megyünk-e
ha esetleg lenne jelentkező akkor sztem dingoval lenéznék tán bence is jönne! (péntek délután)
rockandyroll kúrvára teccenek a videoid. Grat hozzájuk
Lehet hogy párakat idegesíteni fog de még párszor megemlítem !
új Rs125-re van versenyidomom akit érdekel írjon vagy hívjon
0630-441-82-31
( lehetséges egyébként hogy fel lehet rakni a régebbi gépekre is,de nem vagyok benne biztos, de ahogy felraktam az enyémre megnézem hogy működik-e)
Mo. nálam lehet kapni elösszőr és már jövő héttől rendelhető !
95.000 komplett szett ára (ülés, oldalidomok,elsőidom, alja)
bármilyen kérdés lenne szivesen állok rendelkezésetekre
az említett probléma áthidalására nekem azt ajánlotta a zászlós-főnök-papper hogy menjünk péntek vagy hétfő délután esti motorozásra. Ha összejövünk 7-8-an akkor kijön a pályára és kinyitja nekünk a kaput és sötétedésig maradhatunk.
nezd a jo oldalat kovetkezo heten megunnepeljuk h "felvetelt nyert"
jól
Srácok jól nézem hogy kakucson nem lehet menni mocival ezen a héten mert felkészülés arra a gokartos szarra?
nekem meg van első Dunlop om
Holnap MSn biznic megbeszéljük!
egyenlőre nemtudom mikor leszek de majd keressük egymást!
árat is tudsz mondani?
Aszem van egy Pirelli diablo-m előre de nem tuti (lehet rosszul emlékszek és 120-as)
nekem előre kellene valami tuti mitora !