Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Meg akarom kérdezni hogy az uj 2007-es évjáratu Aprilia rs 125-nek mennyi a végsebessége valamint az hogy folytva van e gyárilag vagy sem?A választ elöre is köszönöm.
HÁt jó...A lényeg hogy szóljatok mikor mennyünk
Hát Zoli neked a motoros menetkész tömeged legalább 80 kiló :D De nem baj, fő az óvatosság.
Amúgy köszi hogy elkísértél
mekkora hangulatváltásod lett hirtelen...kicsit vicces vagy...vagy akkor neírj olyan sorokat....
ez igaz.trabanttal is mehetnének a városban és düböghetne a zene, de akkor csak még jobbat röhögnék rajtuk.
hát gratula
a stilus nem pénzkérdés
huu de jó napom volt ma bemegyek a műhelybe egy 150es quad aztán elkezdtünk dolgozni oan 9 felé oda jött a rokonom akié a műhely hogy járasam be neki a quadot szombatra és u.a. azt a pénzt kapom mint ha dolgoznák csak motoroznom kell eddig 40el ment maxon most kicsit megpiszkáltuk 90-100 óra szerint de eszméleltlen jó asszem akkor d.u.-án nem unatkozom majd
szombaton suzuki teszt vezetés lesz addigra majd vissza állítjuk
és ha csak arra van pénzük?...
pont ugyanez van nálunk is.de itt van egy roma csávó akinek 750-as gsx-r je van.meg van vagy 4 R1 a városban.2 hayabusa.1 drz400, 1 husaberg supermoto, vagy 3 rs50, meg egy AF1(50-es papírral )
ja itt olyankor kiszabadulnak a helyi faszagyerekek ladával meg tuning matricás swiftekkel
este 10től kell menni
hát polóban én se ülök fel a minimum az a farmer,kabát,gerincproti,kesztyű,bukó...de ha csak 10kmnyire meek akkro is...de mióta ilyen meleg van azóta ne ültem mocin...ja de!hétfőn...a dunaplázáig kellett bemenni,de borzasztó volt...90nél forró volt a menetszél,pedig levolt húzva a cipzár a kabáton
részvétem:(
itt 41 fok van én nyáron általába csak este motorozok... de akkkor beöltözve
Részvétem nekem is!


Egyáltalán motorozik közületek bári is ebben a melegben?
HA felöltözöl garantáltan összeesel a melegtől én meg spec fel nem szállok pólóban
. . . . részvétem
ilyen buzimelegbe basznak felöltözni a motorosok és megértem őket...de akkor számolni kell a következményekkel!
sajnos billentette a pótkocsit amikor nem nyílt ki az ajtó megkalapálta és a terhelést nem bírta vagy a hidraulika vagy a csapszeg valószínűleg a rendőrség szerint az utóbbi és úgy megrakva plató rá esett a medencéjére ami 5be tört akkor az ütés során a tüdejének a fele szétdurrant, lépe nem maradt éppen és a 2 lába leszakadt. 1 óra után talált rá a kolléga és könyörgött szegény hogy segíts emeld le, mi lett a gerincemmel ? tudom mozgatni a lábam ? akkor már nem tudta sajnos de nyugtatásként az felelte hogy minden rendben nem lesz baj. aztán jött a helikopter majd több óráig próbálták stabilizálni majd a kórházban nem bírta és elhunnyt 23 évesen dolgos és figyelmes csendes emberke volt mindig volt egy szerető családja és egy gyönyörű volvo s40ese. Munkája volt az álma neki és sajnos ez történt.
igaz nem ide tartozott de nem tudom épp ésszel felfogni mikor pénteken találkoztunk és nem akkarom felfogni hogy 23 évesen pont neki :S R.I.P.
szóval a baj gyorsan megvan sajnos és vigyázzatok !
részvétem neked is tuning
Csak mindenkinek mondanám hogy óvatosan
tudom hogy mindnki azt gondolja hogy vele úgyse történik meg, de ez az idei év pont jó példa arra, hogy mennyi motoros baleset történik, főleg mostanság a halálos balesetek gyarapodtak...
részvét msnről ismertem sajnálom, tegnap nekem is meghalt egy ismerősöm sajnos gödöllőn
Úristen.... Részvétem(tudom,h elcsépelt szöveg) a hozzátartozóknak!
a fekete-fehér ?