Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fasz vagy te ecsém"..ne flegmázzál,mer nyakoncsaplak egy döglött ponttyal
Szeva kell valakinek egy Dellorto PHBH28-as karbi?
8pézé adom
Nekem csak az a lényeg az egészben, gyorsabb ha nem kuplungolsz
Deh értek. Kérdezd zsótit v. mitogerit ők elmondják faszán.
Hello csongi. láttom te értesz hozzá valamit. nem mondanál párszót az egészröl, mi a véleményed róla? köszi
Mikey: mit anyázol, jogsi nélkül hajtottál, fasz voltál, elkaptak, meghúznak. pehhed volt h megállítottak. Amúgy haveromat jómultkor elkapták 25 össel, 50esként használta, kismotor jogsija sincs. Feljelentés, és a végén kapott egy figyelmeztetést.

Jamal: Pont h akkor kopik a lamella ha 10000nél kuplunggal váltasz.
akkor majd próbálkozom fellebbezéssel, odaírom azt is h árva vok.+inkább közhasznu munka.. viráglocsolás..nem is rossz
engem 2x kaptak el a minimum amit ki kell szabniuk 50 e ft! nekem mind a 2x 50 et szabtak ki
ok..köszi a nyugtatást..de per pil lk...va idege s vok..fel tud huzni amikor röhög a markába és modja..h bocs..de téged állitottunk meg...jo elismerem h hülye voltam,mert ott a sajtkukac a valagamban..de teljesen más tészta az amit jópáran művelnek h "a zezressel majd ellépek a zseka elől nem kö oda néköm pappir"..ababn bizom h amire lezajli kaz egsz mar rég levizsgáztam.
kár h nincs felénk motoros rendőr...
http://www.motorland.hu/Robot/... itt a sebesség váltás lényege itt írja hogy kell kuplung nélkül váltani
igaziból én pont leszarom hogy leugatnak mert használok kuplungot.. amúgy ha beléegondolsz tuti hogy lesz valami baja.. pontosan nem vágom annyira de már csak az is hogy nem választod szét a lamellákat és jobban kopik. .de szerintem már az is épp elég... amúgy ne törödj az ilyen balfékekkel akik leszólnak.. használj csak nyugodtan kuplungot..
De végülis tudok, csak megkérdeztem de amiket videokat láttok itt az oldalon és azokba szinte mindegyikbe kuplung nélkük váltanak ha meg kuplungal le vannak ugatva hogy te barom ne kuplungal válts már az olyan égö meg stb. Azért kérdeztem rá hogy lehet-e valami baja a gépnek ettöl ? itt most nem csak rs-re gondolok hanem más gépekre is amik nem olaszok
Egyszer váltottam kuplung nékül amikor elszakadt a kuplungbowdenem
Szegényt sajnáltam kicsit.....
És mikkor adta el a zxr-t, amugy jó állapotba volt , mert ha tudtam volna rola hogy van félegyházán is akkor nem megyek el olyan messzire venni
vazzeg persze hogy lehet de miért nem tudjátok használni azt a tetves kuplungot? azért van basszus.. aztán meg majd elkúródik és sírtok hogy szar olasz mert széthullik..
98-as Grafit de gyönyörűűű eredeti állapotban
amugy az én zxr-em is piros vagy inkább bordo kinek melyik tetszik cask van benne kék csík is. Zöldet szerettem volna de nem jött össze sajna
Amikor a shoxba voltam és lestem a ruhát volt egy aroww bőrruha, amibe volt csigolyavédő púp, és 69 000-re le volt akciózva...A bajh cska az volt hogy a mérete 3xl-es volt Így erre esett a választás! AMúgy a gerincproti télleg fos, de nem lehet olyet venni ami keményebb és a jelenleg benne lévő gerincprotit kicserélni vele?mert elég ,acerás lenne külön alávenni eggyet. Sajna nem tudok mindig ruhába menni ha pl dolgozni vagy majd suliba megyek, de talán azon a pár kilóméteren nem lesz gubanc.
igen igen most már nekem is eszembe jutott a neve. Mondták már azt is hogy 600 as gixxere van de azt nem tudod milyen évjárat véletlenül?
Fábián Janinak hívják a fagyizós srácot és már eladta a ZXR-t (piros volt) most GSXR-600-at kapott....
Szerintem nem engem láttál a multkor félegyházán van 5 db RS125 asszem
hy all. rs125-nél is lehet felfelé kuplung nélkül váltani?
Nem hiszem, hogy elveszik a jogsid és szerintem nem lesz 50 000-es bírság sem. De majd tájékoztass.
Mikey valószínúű 50 e ft pénzbüntetés meg ejnyebejnye... ha nem voltál az elmúlt 2 évben büntetve...
olcson? utolag uygis kapom majd a birságot meg az eltiltast? gondolom mszyla lesz vmit fizenti
hiaba mond akamrit.. az eltiltasrol nem si beszélve.. 1 hetem va na jogsiig..
125össel szted hova meneküljek rendör elöl?:)
1.6os octavia
140ig megfogom
utana letol
és mégjobban megbasz