Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eszterga
Mennyi az ára az RS-nek
ez csak plátói... még 10 évet várnom kelll .. :(
a nagy egymásra találások
mik alakulnak ezen az oldalon te jo isten
én meg beléd
van vkinek "03as Rs-hez oldalidomtartója? A gyári ami 15.000 azt inkább nem dobom ki két műanyag szarért
őis ninját akart először.... már majdnem elis hoztuk aztán megnézte az r6ot és beleszeretett
Ez a kár, hogy nincs 600-as RSV vagy valami 600-as speed Aprilia. Ha 600-as, akkor nekem meg már gixxer vagy ninja
Bevallom, hogy ugyan én 100% CBR-hű vagyok és csak 600RR jöhet szóba következő motorként, de nekem az R6-os tetszik külsőleg a legjobban a 600-asok közül
a hűtlenség meg nem a Te hibád... hány 600-as aprilia sportmotor is van? .
te mitcsinálsz? az már az enyém
:(
Üdv mindenkinek!
Nem érdekel valakit egy RS 125? Eladnám az enyémet, mert elárultam a márkát...
nem néztem még a végét...am de,bejáratos volt megint nekem is volt 1 kis dugo problémám
KawasakiZX10R!

Neked már nem bejáratós a gép, ugye?
Te mit tudtál belőle maximum kihúzatni? (km/h)
értem,és mennyi volt?...majd figyelem én is hátham eglátom vkin vmi találkozon ,ha megvan majd visszaszolgáltatom
Ha a CBR clubos kabátomra gondolsz, akkor azt kűlön megrendelésre csináltattuk egy céggel.
Sajnos a télen ellopták a kabátomat, hiába volt ráírva a nevem és hiába tök egyedi maga a kabát is. de ha egyszer összefutok vele valahol úgy hogy valaki viseli, nem érdekel hogy ő lopta-e el vagy csak megvette a tolvajtól, félhalottra fogom verni az illetőt az első kezemügyébe kerülő bármivel.
"Roll",hol csináltattad azt a feliratot a ruádra?v az nem ruhádon van?
nekemis volt több balesetem és tényleg nem érdeklik az embereket a földön fekvő motoros
en elvileg belecsusztam, de nemtudom mennyire serult meg a kocsi, mert egybol elment. ha elment megjavittatni akkor mind1, beszoptam. szerintem se lesz belole semmi, a rendort aki kijott se nagyon erdekelte a dolog.

Ott volt vagy 5 auto aki latta az esetet, mind elhajtott, pedig sokan lattak.
de ez magyarorszag, itt leszarjak vele mivan csak ""nekem ne legyen bajom, a masik levan szarva""
nah ha esetleg vki látja akkor fogjunk össze licseljük meg az állam meg majd fizeti a 100 millát..
gec mik vannak ebben az országban szánalmas.
felejtsd el sztem .... nálam is ezt mondták a yardok még ha meg is találod nem elég a tanú rá kell bizonyítani a járművek nem húzták meg egymást így még nehezebb nálam is azt mondták ha a ladába megyek erősen bele hogy meghúzzam akkor van esély megtalálni mert festék nyom marad .... pont erre gondol az épp ember hogy ha baj van hogy törjem ojbban össze .. pff na mind1
sztem kezd el szépen csinálni mert nálam is 2 hónap után lezárták az ügyet ...
és titu hogy felícia kombi? az ritka nagyon!
Telleg nemveszes, ranezesre. de ha mindent kicserelnek nemlenne olcso
fejidomon a kis fekete idom torott, fejidom serult kicsit, tukrok, index, oldalidom torott szinte vegig, tank is lehorzsolodott, meg a farokidom is, kipuff is kapott, ha megtalaljak akkor mindent cserelek gyarira ,