Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faxtudja hány gramm, majd lemérem, bár nem hiszem hogy ezen múlna valami :)
milyen kaszt? A fukszosok kasztja
aham értem szóval az ékszereket írod fuksznak. és hány gramm ezüstöt hordasz egyszerre? és milyen kaszthoz tartozol ha megkérdezhetem?
JociRs, mit jelentene, hogy fukszokat hordok éjjel nappal, lehetőleg jól láthatóan. Bár én vastag ezüstben nyomom, nem aranyban. Egyszerűen szarul érzem magam nélkülük. Ez afféle védőszent nekem, amulett vagy mi. fontos a számomra. illetve egy bizonyos kaszthoz való tartozás.

Zx10r, 24 rongy volt a dugó postával együtt. Erre rájön még a szerelési díj, azt Apum intézi, nemvágom mi merre mennyi..

50ccm, szép a mocid, meg örülök hogy beöltözöl.
Meg vagyok elégedve a cuccaimmal, de a mondial kabiban található gerincproti lófasz, vegyél egy normális gerincvédőt ha rám hallgatsz! Esni csak picit estem bennük, kb. 5kmhval egyszer, de akkor rendesen földhözvágott a motor lendülete. A lábam a motor alatt maradt, a csizma ezt nagyon szépen megvédte! Amúgy tette a dolgát minden :) nem éreztem semmit. Persze ez az esés mint mondtam semmi sem volt szinte.
Nekem pár évig még biztos megmarad ez a ruha, amíg nem lesz pénzem valami komolyabbra. Addig meg ez is tökéletes.
Tyt!
A Ruha témához hozzászólva! Én is hasopnló cuccba nyomom mint te! Kb 1 het vettem mondia kabót, meg team nadrágot a shoxba+ egy suzuka kesztyűt! Egész jó ár volt ez így 80 körül kijöttem és bőrruhám van... Pluszba még régóta megvan egy shox trace rx1 csizmám mint a tied. Neked mi a vélkeményed ezekről a cuccokról? Mert a kabát kissé oylan mintha maga lenne a nyaka, de amúgy jó! A csizma meg mennyit védhet ezért a pénzért? Mert nekem erre esett a váléasztásom, ez elég jónak tűnt/tűnik. Estél már a ruhádba? Csak kiváncsi lennék mit bír hátha már megvolt nked a "főpróbája".
és mi volt a probléma okozoja?
mito7gang nekem a hátsó faridom kéne..elég fontos lenne azt nem adod el külön?
nem gyengén...de mostmar lesz*rom lényeg h kész van,és péntek ota megvan az 500 km is...neked meg kivanom h sokkal olcsobban uszd meg...
Tyt: Mit jelent neked az hogy fukszos? csak, hogy tudjam, miért vagy te fukszos...
hohó énis fukszos vagyok!
helyes.... kéne küldeni a natixnak egy lelvelet amiben az itteni vélemények vannak róluk, h immáron mindenki tudja, h büdös nagy fukszos cigányok.
hát nem aprilia szervizben. Zx10et is jól lehúzták :((((((((((
végül hol javíttatod?
egyébként megnéztem szétszedve a mocim. A dugó az elég randa így hogy letört belőle egy darab :)
Viszont hál"istennek a henger majdhogynem sértetlen. Elenyésző sérülése van, kábé semmi. Ennek nagyon örülök! Talán már meg is jött az új dugóm bele, majd ma utána kérdezek.
lehet a hétvégén már motorozok :))
nagyon fasza vidi lett Atta! grat hozzá!
Rockandy honnan szerváltad annyiért azt a csizmát?
Joe neked meg van még a gerincvédőd? Ha igen akkor milyen méret?
Rs pályaidom 95-98 ig
Ár 85pénz! full komplett idomzat! feidom, gyári plexi, oldalidomok, faridom, tankburkolat, tank, elsősárvédő, ülés!
thx, sajna elég sötét de hát 42 fokba meg motorozzon a halál...
nagyon fasza kis vidi lett
http://www.sportmotor.hu/motor... nekem szikrázik a lábtartó
jaja nekem is ez a bajom vele h nem igazán fogja a lábam...de am én is megvagyok elégedve vele...
Okés,ezt benéztem
Nem fog soha szikrázni és ledaráltam az enyémet cserésre és semmi sőt még a motor lábtartóján a koptató se szikrázik az is le lett tesztelve szóval ezt most megcáfoltam, de ha a csizmára vágsz egy vaslemezt és felcsavarozod akkor már fog vagy mint a szupermotosok a talpra raknak titán v vaslemezt és szikrázik mint állat
csatlakozom!nekem is nekem is!
Persze, de hány fokon gyullad? Végignéztem ahogy norbi 0ra darálja a magnézium koptatóját, de egy darab szikra nem volt.