Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom te már így nagyon vágot hogy mi hogy van kemény 16 évesen meg autó-motor kereskedő vagy másod állásba!ezt olyanoknak írtam akiknek nem apuci meg anyuci agyja a pézt!azért vagyok kiakadva mert az a 15 ezer péz nekem egy hét meló!tudod mi az d.o.l.g.o.z.n.i. ?mer ha megdologozol érte ezek meg lazán elkérnek tőled annyit mint ha az égből hullana akkor jó hogy ki vagyok akadva!azért szervízből vettem mert nem akartam használt mocival nagycsomót rohangálni a szervízbe meg rákölteni hanem vettem egy tipp-topp motort ami tök hibátlan!ennyi!
pontosan de addig jó amíg vesznek az emberek
megoldás=ne vegyél új autót!
Miért, te mi a csudát gondolsz, hogy mennek a dolgok? 1. Alapból minek viszed márkaszervízbe ha sokallod. 2. Megsúgom neked, hogy nem is volt sok a 36e ha villát is cseréltek. 3. 0 revízió mindenhol van, nem adhatnak át úgy autót/motort h nem nézték át, és ez pénzbe kerül.

Ne legyél kibukva az árakra, majd ha egyszer veszel egy új autót, és azt viszed márkaszervízbe, na ott fogod fogni a fejed h de hülye voltál
jah a villa tőlük 130 ezer lett volna (émmeg 40 ért vettem másfél éveset)!
hehe!nem rajtad nevetek hanem az egészen!tavaj július 3. án szülinapomonbementünk szolnokon a juvenal apriliahoz sr 50 robeszt venni!előző héten már szoltunk hogy megyünk meg minden!először részletre akartuk venni!erre az eladó oké persze természetesen 2 HÉT MULVA JÖHETNEK A MOTORÉRT!előzöleg azt mondták hogy aznap lehet vinni bárhogy veszem!meg a banknál nem hiszem hogy 2 hétig tartana a dolog!délután visszamentünk fél milla kp van csodák csodája fél óra mulva volt egy zsír ujj mocim!de nem így megy az!nem elég fél milla egy kurva robeszért még 25 ezret vigyorogva elkért üzembehejezésért a koma!(akkumlátorbekötés,meg átnézik és ennyi)!nagylelkűen adtak bele másfél liter benyát meg 2 dl olajat!(de nagy lelkűek)!aztán első szervíz 500km es 15 000 ft !okkkéé faszák vagytok!4000 km es szervíznél villát cseréltem mert görbült az előző!azért hogy kicserélték a villát meg átnézték a mocit figyelj 36 000 ft ot kértek el!szerintem nem teljesen van ez így renbe de ez van.
szal vannak árak ,beszarás.
Igen, miután a kezembe veszem a motor kulcsait egy hangos anyázás keretében elhajtok mást egyenlőre nem hiszem....
Pff... Ez elég gáz... De vmit tuti lehet csinálni... Sztem...
De érted, nem adják meg a telószámát mert hogy már sírvafakadt Jézusom....
Annyit mondok neki hogy sürgős a motor mert még nyáron rá akarom helyezni a hátsómat, erre sírvafakad? LOL , így meg se tudom erősíteni hogy hétfőn jó lenne a vizsga ha már nem tolják ide magukat holnap... -.-
ennyit ér a natix.
Üdv... gondoltam megosztom veletek ami az elmúlt pár napban történt velem, lehet jó tanulópénz lesz másoknak...
Szal vettem egy új RS125 öst a natixnál, kecskeméten... eddig semmi gáz, a pénzt persze vigyorogva vették el, a papírra beírták átadási dátumnak a holnapi napot. Ma délelőtt telefon érkezik hogy csak aug.8.-ára tudják levizsgáztatni a motort, mert már nicns időpont (a két nappal később megrendelt kawa zzr-t furcsamód már a jövőhéten levizsgáztatják, szintén kecsón, na nembaj...). Mondom fasza, telefon-telefon, hoppácska, itt nálunk Baján le lehetne vizsgáztatni holnap 8kor, csak annyi ekll hogy itt legyen a kereskedő is, telefon vissza nekik.... hát ők erre sajnos nem hajlandóak, és még én vagyok leugatva hogy mit képzelek magamról. Azóta a banktól megjött a részletfizetési csekk is meg minden, de motor sehol, lehet hogy a nyáron nem is lesz, persze logikus, ha nyáron motorozni akarsz télen fizess be rá, akkor van valamenyni esélyed. Most a legjobb esetben hétfőn le lesz vizsgáztatva pesten, de erre sem vállalnak garanciát, sőt az aug. 8 ra sem. Akivel pedig kapcsolatban állok eladónak nem hajlandóak megadni a számát, mert már sírva fakadt miattam (pedig én csak annyit mondtam hogy nagyon sürgős lenne, és a papírba mi a jó életért írnak bele egy dátumot, amikor csak rá egy hónapra tudnak hozzászagolni az egészhez), így visszahívni sem lehet megerősíteni hogy jó lenne a hétfői vizsga...
A pénzem, és a motor továbbra is ott dekkol, nicns mit tenni... remélem még a nyáron tudok motorozni :)

Jah és természetesen ezek csak szubjektív tapasztalatok, lehet másnak bejön a cég... én viszont már sajnálom hogy ott vettem motort...
Jaj gyerekek ha valaki megmondaná h mit nézzek meg ha ellszállt a 6. fokozatom ,megköszönném!

És még vmi: mivel sosem volt kmórámra mekötve a spirál (1994 rs 125 replica /tudjátok a chesterfieldes :D/), jó lenne ha megírnátok h kb a fokozatok végén mennyi a sebbeség.

Khöszi
Na akkor már 3an vagyunk még 5 kell! Halihó mindenki Kakucsra pénteken!
péntek nekem fasza lenne
van köztük egy kis különbség...a legkisebb:cirka 2millával több az egyik a másiknál
Mondjuk ezen a videón nem Aprilia RS125 van, hanem Honda RS125, de akkor is nagyon jóóó

Itt a videó
Hali! A durungot úgy értem hogy elég negy darab... Esetleg le tudnád fényképezni hogy mégis milyen? Mert 4-ért érdekelne a dolog. Köcce! Üdv
no ugye
nekem még eddig semmi bajom nincs vele , kopkop.
Eladó Arrow rezó vég nélkül 38000Ft,
SP rezó végnélkül 45000Ft,
-gyári karbonvéggel 50000Ft
-hosszú DLR véggel 75000Ft.
Én is azt használok de add meg az msn-ed mert én elmondom mi a véleményem róla és ha kell akkor van nekem eladó
nekem is bejon ... egyszer egy vasarnap talamcsis molos -t vettem azutan a castrolt es a castrol 100 szor jobb :)
Megvanmég hát nem tudom milyen az a nagy durung, de ez a gyári. Ha kell, akkor 4000ft/pár.
Gyere fel msn-re!
nekem tökéletes