Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ne vitatkozz Csongival ugy is neki van igaza és ha tovább folytatod és kimész ringre akkor nehogy esésed közben átmenjen rajtad véletlenül a Csongi
De ha már a telóról van szó nem akarok beleszolni de kilehet egyenesíteni az elferdült telót szoval kidobtál sok pénzt ahelyett hogy a pályásokat támogatnád , de ha akarod hozzám hozzhatod szervizbe 10.000ft-ért szivesen cserélek neked váltóolajat
Az első lehet hátsó ha toldót raksz alá, a hátsó lehet első ha nem raksz toldót alá. Ennyi.
Jah és 10 éve motorozgatok és nincs nagy seggem
Utcán nem igazán motorozom
ki mennyi kis csicska?legalább 3 simsont pakoltam össze a nulláról!meg még jópár mociba segétgezdtem (robeszokba is)motorozol vagy 2-3 éve aztán akkora a pofád mint a segged!vegyé vissza arcból mert úgy látom csak bunkón tudod!ez a szinted ennyit érsz!nem baj csak húzzad neki hátha látok majd rólad egy képet a langlovagok.hu -n ahhol 40 méterre vagy az úttól 3 részbe!
Hali! Köszi a fotót! Tényleg zsír állapotúak! De nekem elsőre kellene... Vagy ezt is fel lehet rakni előre? Vagy azért van hozzá toldó? Ezt nem nagyon értem most... Írd meg lécci! Köffi! Üdv
autókereskedés De ha átküldöd h milyen kell akkor megnézem. Nincsenek nagyon apriliákhoz alkatrészek+japókból is csak az elterjetebb típusokhoz. De vannak lucas cuccok jó áron, fém fékcső, miegymás.
Tehát ilyen. Új állapotú. Hátsó volt azért van hozzá a toldó.
Baszki én mondtam hogy ne azokná a pöcsökné vedd a motort
így nemigazan lesz idén mocizas...
gyűrűtörés, plusz a dugót picit szétverte. Egyebet nem tudok, amíg nem láttam. hogy a henger mennyire úszta meg, nem vágom.
Szia Csongi,rxhez kéne kormány csapágy,nem tudsz véletlen picit olcsobban?
Ennyi vagy. Amúgy onnan tudom ezeket a dolgokat, hogy alkatrészraktárban dolgozom egy márkakereskedés-márkaszervízben. Tudom mi az a dolgozni. Ki kényszerített rá h visszavidd hozzájuk? Bár lehet h neked egy kormánnyakcsapágy meghúzás már gondot jelent. Csak úgy panaszkodtál itt mintha azt hazudták volna, h 1000ft és a végén elkérnek érte 15000-et. Megmondták neked az árat, és te mégis úgy döntöttél h ott hagyod. Gondolkodj már egy picit.
Tyt! Kiderült már h mi lett a géppel?
igen.a színvonal itt egyre csak növekszik.
azok a natixosok ritka nagy cigányok. irtani kéne őket.
ha végre nálam lesz a motor lekaparom a natixos matricát jól. dögöljenek meg!
olajjal együtt
Olajjal együtt volt annyi? Akkor olcso volt... Erre fele egy kipufogot tesznek fel 15-20ért
szinvonal ++
belédnyomom a 28 ast hogy befosó!kiszopkodom a picsád hogy beszarsz!
MEG A FENEKEDET IS NEHOGY KITÖRÖJJED!
nekem az 1000res szervíz 5000ft volt,cseréltek benne olajat,meg átnézték,beállították
ok! AKKÓ NE FŰRGYÉÉ LE!
mit nem ertesz azon amit csongi irt?! Nem arrol irt h mekkora burzsuj hanem h mekkora hulye vagy. Nem kell szalonba vinni szervizre, nem kell uj motort venni ha nincs ra penzed egyszerubb mint hinned. a tipp-topp motorodra meg eddig tobbet koltottel nyilvan mint egy jo hasznaltra nagy otlet volt tenyleg.
Na szedtem össze időt és pénzt Kakucsra sajna mondta Z3 telón hogy szombat-vasárnap gokart verseny :S pénteken ti mikor mentek ? mert én 5ig dolgozom és így nem láttok sok esélyt rá
jah remélem majd a kocsidat kókánymesterhez viszed évente 20 szor mer mindíg szar lesz!inkább kiadok több pénzt azért hogy normálisan legyen megcxsinálva!de az összeg akkor sem reális!