Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem Nsr-es volt
gixxer 1000 k5-ttel?Részvétem
Kérem mindenki emlékeszem meg Molnár Balázsra. Egyik ismerősöm volt innen a kerületemből tegnap halt meg motorbalesetben... R.I.P
áá bassza meg
pff...még össze is basszák mintha ingyé adnák,vagy ők fizetnének érte neked hogy járj vele
Még van pofájuk matricát is rárakni?
Valami szerződésben kikötik hogyn em lehet levakarni, vagy csak a szervízben szólnak rád hogy nemkéne?
Hát nekem is pár ezer km után majd télen! De az index most fontosabb
Nekem meg lassan dugattyúkat kellene cserélnem az NSR-be.
A pénteki kakucsring nem lesz oké. Két ok miatt. Az egyik a 40 fok. A másik pedig az hogy ezen a héten ezerrel folynak a munkálatok hogy a hétvégi versenyre nagyjából kész legyen az infrastruktúra.
Tényleg lassan én is indexet akarok cserélni
Írtam
Inkább írj egy mail-t címeddel neveddel meg hogy miről is van szó a zotyavfr@freemail.hu-ra. Mert msn-en nem mindíg vagyok.
Okés kell! Hogy oldjuk meg az üzletet? Van msn-ed?
4ezer + pósta. Ha kell kell ha nem akkor itt rohadjon meg.
Oda azért nem kell Szóval
Moziba ne vigyelek?
Ritka hülye vagy ma Agyadra ment a DT Jah és Rics mondta h forma1ig nem lesz elérhető brorg., úgyh ne is próbáld
Jól van oké meggyőztél. Csak azért kérdeztem ennyit mert nem akarok lesre futni vele Úgy menne a dolog neked hogy nekem postakölcséggel együtt összesen 4 ezer lenne
Zoli 25 éves vagy ne kelljen már mindent a szádba rágni. A 2002es evo mitomról lett leszedve mert mini indexeket kapott. Had ne emlélkezzem már rá hogy milyen vájat volt meg hol amibe belemegy. Jó EVO mitora és ennyi.
köszi! és nem tudotok véletlenül elado dobot?
Szerintem a henger nem fogja bírni a 60 loerős erőtöbbletet amit a 99"-2005"dobokkal ellehet érniha rárakod a 95-os Rs-re Viccet félretéve nyugodtan felteheted nem lesz semmi baja csak az egyik karbonos a másik meg saválló crómozott
sziasztok. kéne egy kis segítség! azt szeretném megkérdezni hogy egy 95-ös RS-re rá lehet e rakni egy 2001-es RS kipufogódobját? szerintetek? károsodhat vmi? v másképp fogg menni? köszi
mivel nem szoktam pályára járogatni ezért nem valószínű az eset!néha a cora ringet támadom meg szolnokon!azt a villát ha kiegyenesítetted volna úgy hogy normálisan működik akkor oda adtam volna az egész mocit!azt már nem nagyon lehetett egyengetni!azért viszem az apriliahoz szervízeltetni mert ha nem oda vinném elveszítené az 5 év teljeskörű garanciáját!
Lesz mocizás csak kérdés hogy mikor Legjobb esetben hétfőn, de már semmi biztosat nem merek mondani senkinek
Aham értem! Szóval előbb voltam kinn a mocinál. Az idomba van egy ilyen téglalap alakú vájat ahova az index csatlakozik. Szóval akkor ez pont bele fog passzolni oda azt mondod?