Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előre vagy hátra?
Hátra van nagyon zsír állapotú Michelin Pilot Sport-om 10000Ft-ba
ok.
holnap dumálunk ,ma már késő van hozzá!
tettem fel vidit de nem nagyon dijjazzák
az tényleg jó!
MSN en rátérhetnénk!
Mit lehet vele csinálni hogy ne legyen ilyen hangja ?
Mert kibaszottul idegesít
lehet van egy kis darabka a betétbe aztán az nyomja a hangot...
nempara
Ha már ennyire a fékbetéteknél tartunk, akkor miért van az hogyha fékezek az RS-el, olyan szörnyű hangot ad, hogy kénytelen vagyok inkább a talpamat letenni

Ilyen csúnya súrlódási hangot ...
Miért van?
Mi a megoldás?

help me
helo! vki nem tud szerezni az rs-emre gumit? jó állapotú használt is érdekel!
5900
mi az a nagyon jó ár?
nagyon jó árban betudom szerezni
amúgy pilot race gumám van
asszem....
a gyárit azt mindenki tudja hogy milyen!

mi a Ferodo Cp911racinget használjuk nekem elment asszem 500km-ert egy garnitura...
végefele kezdett gyengülni de akkor is brutális!
annyi hogy melegen kell tartani mert hidegen nemfog semmit...és okosan kell bánni a fékkarral mert bátyám már 2x is eldobta féktávon mert kiment az eleje...én próbálgattam hogy egy normál féktávot vettem és hogy mikor emelkedik a hátulja de nemtudtam még annyira felcsalni...
rövid féktávnál amikor sporolok 10métert akkor szokott hogy mászik a segge

Nekem kurvára bejött mert iszonyat féktávokat lehet venni ha jó gumik vannak alattad!
az már másik kérdés hogy kinek éri meg...
Nekem is az van benne 7e huf környékén van az ára
csáó blackdragon! ha jol emléxem 15 ropi volt .... de nekem meg is csináltak rajta mindent az volt az első amikor elhoztam a szervízből h szétkaptam ésmegnéztem h megcsinálták-e..... pályaidomról van valami hír?
az említett betétekről tudsz mondani valami infot?

milyenek?
nem pályázom
köszke!
Itt van egy

Áör févörit pédzs. Vatera
Itt van egy. Az ár az meg nemtoom hogy sok-e. Ehhez nemértek hogy mennyibe mennek ...
Hali!
Nem biztos hogy jól emlékszem de véletlenül nem te árultál valamikor mito evo-hoz 1 pár gyári indexet? Ha te voltál akkor érdekelne hogy az is ilyen nagy durung index? Ja meg ha még megvan akkor mennyiért adnád? Köffi!
Üdv
Ferodo
Ferrodo Platinum fékbetéteknek mennyi most az ára?
Benne van h hány ccmes meg h hány kw...
21 lesz beleirva szerintem de a forgalmitokba vagy a müszakiba belevan irvan hogy hány köbcentis a motor ?
Szeptemberi Dunlop Trophyra jön valaki? mmint motorozni
Hát a forgalmiba megkell nézni h hány kw van beleirva... De sztem nem gáz ha több van benne mint 11, nem hiszem h nagyon foglalkoznak vele...
szeretnék venni egy 2006os rs125 öst de A1-es jogsim van az rs meg 21 kw-os és most nemtudom hogy mi legyen, mer 125-ös-ig és 11kw ig lehet de az aprilia 125-ös de 21kw ha jol tudom. A papirokba, pl forgalmi, müszaki azokba bele van irva hogy 125cc-es ? mer ha bennevan akkor csak nem lesz baj abbol hogy nem 11kw hanem 21.
így a komplett!


Ha valaki tud 99től 2005ig tankborítást! az szoljon már! repedt is jó!