Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó te Alpinestars mániás!
Te nem nyilatkozhatsz mert elfogult vagy
Fényezésre: a fényezedndő teületet körberagaszod egy réteg papírragasztóval, arra a rétegre ráragaszod a fóliát, ami rendesen letakarja a már fényezett részt, mert azért szór az elég rendesen. Lehetőleg a világosabb színt fújd elsőnek, mert a sötét jobban takar. És ha van elég festéked, akkor min. 2 rétegbe
Én csakis Alpines-t vennék

basszus, az elöbb motoroztam egy 20 percet. Ha nem nyitom föl a plexiz akkor megfulladok, ha felnyitom akkor meg olyan érzés mintha hajszárítóval nyomatnák a forrólevegőt a képembe. Plusz csizma meg térdvédő meg bőrkabát. Kibírhatatlan. Milyen durva lesz holnap a gokart maraton a versenyzőknek a Kakucsring-en. Nem irigylem őket.
az enyém 1 éve bírja, átélt 2 taknyolást meg minden, és egyenlőre semmi baja.. le is kopogom:)
egyébként olcsóbb csizmái vannak a prexportnak is...

fényezős tippeket meg köszi:)
Az jó. Sokkal jobb minőség mint például a Shox cuccok. Sztem azok elég silányak láttam már új Shox bőrruhát és csúnyák voltak a varrások stb. Nagyon látszott rajta h olcsó.
Az olcsóbb ruhák közül ez nyerte el a teccésem,úh,ha minden jól egy akkor Spool Estoril ruha, Spool Tifon kesztyű és Spool csizma
A Spool sztem elég jó. Abba érdemes beruházni
Az nekem sok sajna 30 körül nézelődök majd,Spool,Shox,vagy vmi Setup nevű a Kelomotornál
Nekem olcsó volt
Ez is 60-70 körül mozog. Ez a legdrágább modell a Formánál
Ez teccik,árban mennyi?
Penge kis csizma.....
Én tökéletesen megvagyok elégedve a kis F1-es Forma-val
85 rugó bazz azaz
Vertigo Corsa?
Norbinak csak azért kerül vissza a 125-ös mert szar a mocoja megint és megkérdeztem tőle h mért van h minden héten valami szar a motorján nem a 160 polinid miatt?Szerelő hív engem Szétbaszott mindent a polini!Este beszéltem szerelővel nem jó a power!Akkor ugyanaz mint tyt nek!meg egyéb finomságok!Ma megyünk a szerelőhöz!Kiderül mennyire lesz zsebzsugor norbinál!
Elkezded valamelyik színnel. Utána leragasztod h ne ködöld össze , és mellé fújod a másikat Van 2 fényező ismerősöm is láttam már h csinálják a Viper csíkot a Minikre
képek lemaradtak

a csizma az jó úton halad felém 1-2hét kérdése
Vmi ragasztócsík + egy fólia vagy vmi hasonló. Lefújod az alapszínnel és nagyon precízen felragasztod a csíkot a fóliával,ott lesz a 2 szín határa és utána mehet a másik szín. Feltéve,ha erre gondoltál...
beújítottam pár dolgot
sziasztok! karbival hogyan lehet befolyásolni a motor teljesítményét és mennyibe kerülne + hány lóerőt dobna rá? rs 125 ről beszélek
valaki ért a fényezéshez meg technikáőkhoz, meg ha több szint akarok felfújni akkor azt hogyan? mert full 0 vagyok hozzá... egyszinűre le tudom festeni meg minden de többre már nem... vagy valami honlap h h kell ehhez hozzálátni? nem baj ha összegányolom, legfeljebb megint lecsiszolom, de ugyis nyár van inkább csinálom magamnak a pályaidomfényezést minth arra is kibasszak 40-t....
hétvégén meglesem élőben is
pfffff
lusta vagyok:) meg mittomén délelőtt átmegyek, aztán valamiért hazaszaladok, aztán du-n átmegyek aztán haza... ez sok:)
Aha, majd megyek augban ringre. Norbinak visszakerül a 25ös henger.
de 3 utcára minek mész mocival?