Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali én meg figyelni fogom itt pesten a kombi skodát szerencsére ez annyira nem tömegautó...
nemtünt olyan vészesnek a motorod azé.
én keresni fogom a kocsit,futár vagyok füreden,ha füredi,találkozni fogok vele
ja,szarabbul megy
Akkor már mindegy h 19 vagy 30. Mondjuk én csak a gyári cuccokra esküszöm.
Én is 7 lityóval járkálok és nem is úgy megy mint ez a KTM
Én a Proxra esküszök... Csak az ár alapján gondoltam h Vertex lesz mert az 19 körül van...
én 5-7 literrel járkálok most...de hát nem is úgy megy mint egy 25ös...
bazz bazze bazze ugy volt h mehetek holnap szoboszlora a motorért. azt Pisti meg nem jön ma haza. szar ez a várakozás !
Az Sp-men is 34-es síktolattyús karbi volt. Ment is a gép de 8 liter alatt nem szeretett inni
De hát tudjuk a motorozás drága játék ezért nem is sajnáltam tőle
Én csak arról tudok beszélni ami az én tapasztalatom volt a sport proval, mert azon 28-as volt és a 34-essel még kevesebbet is evett. A futurán most 34-es van de mondjuk az szereti is a hasát.
vertex meg prox az zsíír!
Nem jobb a gyári?
msn cimed add már meg
HA látom szólok.
igen.
Milyen dugó lett bele rakva? Vertex?
miért nem? azért mert a gyűrűtörés nem garis dolog.
másrészt más olaj volt benne. motul 710.
tök simán eltussolták az ügyet...

amúgy 24 volt a dugó postával, +hengerfej tömítés.
a munkadíjat meg nem vágom, Apum szerelője.
áh első 100 km en jó az a 3500. mostmár 4000ig forgathatom :))

Zotya,
igen, mondták már ezt sokan, de érdekes módon akiknek 34ese van azoknak ált többet is kajál.
hm hm.
hát ja nálam is így volt kész lett minden megyek a barátnőmékhez megállók kapuba ohh hozd be a motort ... hát jó ennek örül az ember és anno elakadt a kapu bejáróban lévő ien kis gödörbe ami alul kicsit össze baszta meg télleg én is figyelek de minnél jobban figyelek rá annál hamarabb történik velem vmi na majd lesz vhogy nem kell izgulni nem vitrin motor ...
ez 125os, de valahogy nemtudok ra vigyazni, pedig jobban szeretem mindennel. megkap mindent ami kell, kimelem stb.de vhogy nemakar osszejonni
sajnálom hát majd most én is picit rendbe rakattom a motort szerencsére nálam nincsen jó formán kár csak políroztattni kell a karcokat ki meg ilyenek meg picit ködölni de ez van tanulómotor majd 125re megpróbálunk jobban figyelni. Annyi hogy most bizonyítanom kell majd hogy motorral guruljak még. Aztán talán majd 125 nyergében vagy egyéb motoréban húzhatom neki és le kell szoknom erről a hülyeségről hogy utcán sokat bevállalok néha túl sokat ha nem annak kell lenni most már a célnak hogy éppségben maradjak én meg a motor.
Mitogeri,

en estem el ott tegnap sajnos
Jott a vonat piros volt, nagy sor lett, mentem elore a kocsik mellett tok szabalyosan, index minden, es egyszercsak 1 buzi skodas kivagott minden nelkul. Egybol satuztam, eleje elment es belecsusztam.
Mire osszszedtem magam, latom hogy az autos aki kijott elem, mar az utca vegen repeszt. szemet kis geci elhajtott. Szerencsere 1 tanu volt. rendszamnak marcsak a toredeket tudtam leolvasni.
Ha esetleg vki furedi, es lat 1 bordo Skoda feliciat, kombi, az irjon nekem. rendszambol annyi tudok hogy GL?-41?

Sajnos a moci kapott rendesen
HALI! nemtud valaki "99"es RS-t 4kiló alatt? mert nemsoká veszek motort......
Na megálljatok ti Kakucsvandálok majd elkenem a szátokat ha kész lesz a motor és bejárattam és akkor már számolni se fogom tudni hány kört vertem rátok