Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na leadtam szervízbe Mózest nem mondtak semmi kecsegtetőt de ha sok lesz akkor szedem szét és lehet vinni az alkatrészeket
a plexit külön nem adod el?
95-98 as RS125re Pályaidom eladó!
első sárvédő, fejidom, plexi, oldalboritások,faridom, ülés, tankborítás, tank!
érdeklődni: 06205140810
Ár: 85pénz!
majd lesznek képek hamarosan....
én meg Rijekából
ma lesz kész a bőrruhám meg ma szedjük szét a vasat aztánelkezdődik a készülgetés mert már csak 1,5 hónap és jön a verseny!
azért elég kemény hogy a Szeptemberről nem a suli jut eszembe hanem hogy Alpok-Adria
na jó napot ismét most jöttem haza németből. Elég jó volt a Gp
képeket ha szeretnétek akkor majd rakok fel.
kérdés ! : új rsnél a 4000km-es kötelező szerviz kerül vmibe ?
Norbi: nem találtam sajnos, ami van az messze van meg horror árban. Mennyire szar a tömítés? Lehet h meg lehet csinálni, tömítőpaszta, és jó lesz. Szerelőbá megcsinálja
Amióta van új RS, Pesten jó ha 4et láttam eddig. Igazából emiatt ötlött fel bennem a kérdés...
197db

Mondjuk nekem is ki*aszott fontos lenne hogy még hány gyereknek van sopronba ugyanolyan motorja mint az enyém ...
Na srácok sajnos nincs racing, nem is rendelnek mert nem rendel senki. "road" van, 3600ft.
Norbi, sajnos tömítés sincs. De megpróbálok szerezni vhonnan.
bencce, norbi,
felnyomtam a vidit a szombatról. Most meg elmegyek lefeküdni , 9-kor motoGP, addig alszom egy másfélórácskát
Annyit nekem nem ér meg
Az jó szar volt Párat rárántottam és feldagadt mint álllat és ülhettem fél óráig az út szélén amig lehül és visszamegy a helyére
Haggyá má hülyeségeiddel annyim van h ráérsz kifizetni. Deeeee te adtad oda tominak 1 hónapja a ferodo betéteidet, itt raktuk bele. Most meg már kell teeeeeee?
Elég ha kimész egy pályanapra, és szétnézel, nagyon sokan a motoruk lehetőségeinek 10% használják ki. De jobb mintha utcán száguldoznának.
guano apes - open your eyes
jeee meglett
az
guano apes asszem de nem tom melyik száma
hello srácok!ami ebbe a videoba van zene annak mi a cime nemtudjátok?

http://youtube.com/watch?v=3uy...
100rugóért megmondom névvel ,címmel az összes tulajt neked M.O.-n...........
Gondoltam hogy nem 10 darab... :)
tömegmotor
sok van ne aggódj
Azt nem lehet valahonnan megtudni, hogy hány új ("06-"07-es) RS van az országban?
Biztos nem ment az eggyik henger az SV-n
Akkor nekem is szerezzél fékbetétet valami faszát az ár nem számít és ha megadod a szálaszámodat átküldök egy kis pénzt de ha ráér akkor ok