Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali,

Akkor téged láttalak, nagyon ismerősnek tüntél :)
Dávid ott dolgozik a parkban:)
okké akkor kinnt tali
Pont tegnap voltam füreden meg voltam abban az annagora aqua-parkban is. Egész fasza .

Jamal,
én ma is megyek K.ringre. Mindjáá indulok is.
A véremben van barátom

Egyébként csak h képben legyél nem azt mondta h dícsérjük meg meg h jó egészséget kívánjuk hanem megkérte a véleményünket a csizmáról Szóval én csak a kérdésre válaszoltam.

Ennyi
castrol
Srácok,melyikötök karambolozott ma Balatonfüreden egy újfajta piros rs125-el?
gyárilag amugy milyen olajat irnak elő Rs-be?
nyenyenye

Miért olvassak vissza ha úgyis van olyan madár aki leírja 2x? :)
azért az elég geciség, hogy nem vállalták gariba... és miért nem? mi volt az indok?
és menniyt fizettél?
Bazz,ebben a városban kurva sok balfasz van,ezen ne csodálkozz,menj át a 100ason ott jobb!
Legközelebb jössz szólj korábban,összefuthatunk!
nem gáz kicsit a 3500?
Nem kevés az neki?
amúgy ma engem is elbasztak majdnem Tatabányán
Semmivel sem eszik többet a 34-essel, ha jól be van állítva.
Nekem a polinis sport prom evett 34-essel és arrow rendszerrel 6-7-et.
nem ér nekem az annyit hogy annyival többet zabáljon. A futurán 34es volt, kajált is szépen.
ezzel meg 6-max 7 lityó. Jelenleg 4 literre jött ki :DD
szia!Mindegyikre!Amúgy 85 pénz és full garnitúra plexi ,fej, far, oldal, alsó összekötő idom
Mennyibe? milyen évjáRATRA?
holnap jön vki kakucs ringre?
hello

itt van egy kis kép az esti placon való kergetőzésből :D
amúgy sajna vasárnap technikai okok miatt nem tudok menni rockyval telefonon beszéltünk
sajna már egész jól benne voltam térdeimet már leraktam meg fain volt minden napokig erre a placra jártunk lakók mindig ugatak és egyik nap mikor mentem az első 2kört utána ahogy mentem hopp oda került egy lapát homok a kanyarba amin picit elcsúsztam szerencsére nem sérült semmi csak az ijedtség apró karcok vannak de polír majd kiszedi
Aprilia rs 125 pályaidom eladó pénzhiány miatt
Szegény RS 52km/h
Milyen dugot raktatok bele?
Dobjal ra egy 34es-t
tényleg jobb lenne ha visszaolvasnál. irtam hogy nem aprilia szerviz, gariba nem vállalták. most ugrott is a gari, de szarok bele!
amúgy motul 710et használok!
Tegnap beletettem a gépbe 65kmt kurva jó volt :) úgy járatom mint a himes tojást, 3500 fölé nem pörgetem 1enlőre, 52 volt a max amit az óra mutatott :)))
Még itt vagyok. Kicsit eladludtunk, most kötök biztosítást. MERSZes pályázásra megyek.
jobbulást
és jössz majd pályázni?

csongi gondolom nem fox már írni de hátha... csak az esti hringre mész vagy a normálisra is?
Őszinte jobbulást a nagybátyjádnak!
reméljük nem történt semmi komoly