Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mki!tnap az én csaladomba tortent egy szomoru baleset...nagybátyjám a 250es MZjével...ment a 4esen és egy öregember rosszul lett áttért az ő sávjába...medencetörés,mind2 kar és láb és had ne sorolja ma séruléseket ...MKI VIGYÁZZON MAGÁRA!
swift dura tex 2 honapos most . ujonnan 33 e de egy másik helyen meg 22. én ma vettem 13 ért
Amúgy mi a márkája? Vagy újonnan mennyi? Nekem Styl Martin platinum carbon van...
nah 1 olyan kérdés amit már 1000 szer feltettek nektek. tehát jöjjön 1001 szer:
87 kg vagyok . mennyi alatt van fenn velem az rs kb? 33 ló vagyok (ha sikerul tuti jól váltanom és nem baszok el semmit. ettől tekintsünk most el) a motorja nagyon jó most kapott uj dugót.. nah kb hány sec?
Jó kis csizma ez... Nekem is vmi ilyesfélén nézz ki, vagy is csak picit
oksa fogom . mégis csak rendes gyerek vagy te Bencce ...
akkor jó. én csak azért röhögtem mert Joe nem érti ha valaki vesz valamit annak nem azt mondjuk h jó kis alsókategóriás csizma hanem h használd egészséggel:)
már megvettem sztem kurva masszív, már belebujni is nehéz aztsem tudom hogy hogy fog benne mozogni a bokám hogy tudjak váltani...
nekem fogalmam sincs... ha masszivnak néz ki akkor vedd meg!
szóval akkor szar? mondjátok meg nyugodtan
hát te soha nem változol bazmeg
Jó kis alsókategóriás csizma
szia Joe és elég ez egy 125-ös Rsre?
Ez használt ugye? Én még nem hallottam rosszat erről a márkáról. Jó kis alsókategóriás csizma
skacok vettem 1 csizmát 13 ba mit szóltok hozzá? volt vagy van már vkinek ilyen? vélemény?
Nah srácok elmegyek horvátba 1,5 hétre, aztán ha visszajöttem ezerrel pályázás meg készülés . Pályaarcok! aug. 15-én 18-20 óráig szervez pályázást a hringen a MERSZ. 2 óra foly. moccozás 12000ft. Aki jön, az írja fel magát itt , a fórumban keressétek a mersz topikot és abban pályamotorozás, asszem. megtaláljátok.
és az új dugó oldalán kopás nem látszik, 1860 km-t ment
annyira volt , be is lett járatva, olajat kapott rendesen. a gyűrű ahol eltört látszik h fekete picit (mármint a törésnél) szal először csak elrepedt és úgy mehetett egy kis ideig:(
az komoly és garanciába vállalták? amugy milyen olajat használsz?
Phoneman-érdekelne a matricaszett képet tudsz küldeni?
Ja, és az az új dugó? Mert jó kormos a teteje, meg a kipuffnyilásnál már le is fújt szépen...
Biztos hogy 5 századra volt illesztve?
kurva jó, elrepedt az alsó gyűrűm és beleakadt a kipufogónyílásba, szépen végigmarta a hengeremet méghozzá önindítózás után ahogy beindult egyből hajnali 3kor kezdtem szétszedni

mi a picsától törik el egy gyűrű?
Én azt hittem h Ti csináljátok otthon...
szerelőnél, dugót cseréltek benne mert gyűrűtörésem volt...

most mondhattam volna azt is hogy olvass vissza "csööög
8tól 5ig 5000 1től 6ig 3000