Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ki az?
.
a mai nap, belépővel benzinnel oda vissza, olajjal, jégkrémmel(1re anyosult is meghívtam:)) és üdítővel volt 8000ft... annyira nem vészes. a nyaraláson nem oszt nem szoroz.. mondjuk tudom neked most a henger para van :s
ki az a mózes!
zsír volt ez a mai nap.... anyosule örülj a fejednek meg a 3mp-es előnyödnek, holnap megy a szerelőhöz a moci amig balcsin vagyok aztán 2 hét múlva lemosom a mosoyt az arcodról és visszaállnak a 3 hetes állapotok
rocky neked pedig be kell látnod h a fejlődésed útjában kezd állni a motor. nincs mit tenni, nem lehet tovább dönteni állandóan elugrálsz a lábtartó miatt, 2 ütem kell alád!
én épp most indulok, megcsináltam zsanérosra a rendszámomat...teszt
kurvára kezd eluralkodni a fejemen a motorhiány.
Ti meg mentek minden fele, jó Nektek! :) irigyellek titeket
Ugy látszik Mózes feldobta a pacskert
Hali srácok!
Valaki segítsen, nem tudjátok mi lehet a gond menet közben megállt, nem indul önindítóra, betolni belehet de nagyon furcsa hangja van olyan 6 ezerig felette jó. Valaki segítsen mi lehet a gondja.
Na megyek én is Kakucsringre aztán most remélem nem lesz zakó na mindegy király lesz
arra a pályára full jó egy 50-es....
én meg reggelizek és indulok is Ádámékhoz TZR racing lesz,bizony
egy husqvarna 410 v 570 sm vagy yami wr 400 sm...jó lenne....
és most el is megyek venni olajat magamnak meg jamalnak:) aztán még 1 kis kuplungszerelés meg olajcsere, palacsinta, aztán go!
nem helyes... csak a varázslók késhetnek, akik viszont nem tudnak mert mindig akkor érkeznek amikor kell....
mindig behüyülök amikor szép időre kelek reggel, és jók a nappal kapcsolatos kilátások...
mit veszel ezután?
oksa,viszek fényképzőt és megörökítjük lehet hogy picit késni fogunk
ma leteszem a térdem ha addig élek is
viszont
háháááá! pályázós jó reggelt!
figyelj,most minek tagadjam hogy volt használva a gép? látszik is rajta,de emellett vigyáztam is rá és meg is kapott mindent!
lehet kényelem szempontjábbol jobb a varadero de nincs olyan sportos mint az rs meg nincs olyan gyors se.
Varadero-hoz képest !
Én 186cm vagyok és nekem kurva kényelmes az RS 80km után semmi bajom, nem fájt semmim. Mondjuk Hosszabb utat nem tudtam még le eddig, de kétlem hogy kényelmetlen lesz...
a szivem nekem inkább a sportmotorok felé huz nembaj ha kényelmetlen :D csak legyen dinamikus és ha meghuzom neki akkor menjen. nem száguldozni akarok nehogy félreértsetek csak ha pl elözni akarok vagy valami és kell gyorsulni akkor azt szeretném ha lenne benne erő
Na, én pont ez a kettő között vaciláltam. A család a haverok meg a postás is Varadero-ra akart rábeszélni, de én ragaszkodtam az RS-hez...
És végül RS lett.

Van néhány pillanat, amikor megbántam hogy RS-t vettem. Ilyen például a tankolás
Na olyankor sírvafakadok, és térdreborulva gondolkozok miért nem Varaderot vettem.

De ezen az igen gyakori jelenségen kívül (tankolás) nem bántam meg hogy RS-t vettem. Élménymotor.
A Varadero inkább tatásabb
Megy szépen, de nem egy kategória.

RS-en fáj mindened, nem is kényelmes meg sokat is eszik a varaderohoz képest. De ezt az élményt amit egy 125-ös 2ütemű power szeleppel ellátott gép nyújt, ezt ki kell próbálni.

Nem akarlak befolyásolni. Nem egy kategória a két gép. Varaderoval lehet városba is normálisan menni. Meg kényelmesen letudni azt az 50-60 km-t.