Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kinézeted azt te döntöd el...ha csak így mászkálni kell és tetszik a honda akkor az...bár sztem a 06osRS nagyon vagány lett
mászkálni ide oda terepen nem nagyon szeretnék vele menni. meg inkább ilyen rövid távokra. max 50-60km. az kell hogy jol irányitható legyen :D és legyen jo megjelenése
szia!hát mire kéne neked?aa honda amit említettél egy túra enduró és hát 4t,nyomatékos ,megbízható de nem valami bika (bár bőven elég az uccára )az rs az egy legenda egy versenygép...van aki imádja van aki utálja...mire kéne a motor?jah és az rs 2t...és 30paci alatt van picivel a honda meg 14-15
Meik a jobb szerintetek a 2006-os aprilia rs125 vagy a honda xl125v varadero ? ezek közül szeretném az egyiket megvenenni csak nemtudom melyik a jobb választás. És szeretném a ti segitségeteket kérni
off. szerdan meglett a kreszvizsgam, holnap befejezem a rutint:)) ..nem is oylan rögös a legalitás útja
aprilia rs 125 eladó kiváló esztétikai és motorikus állapotban!szervizkönyves rendszeresen karbantarott!600ezer huf!
http://www.motor.hu/hasznaltmotor/megnez/53581/
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=53581
175e ft.
Srácok Sp csövet valaki?
50e Ft gyári karbon véggel(vég nélkül is),75e Ft DLR véggel.
de legalább a főnök rendes volt ma meló végén bekínált minket sörrel meg pálesszel.
jó a munkásélet :DDDDDDDDD bárcsak minden nap ez lenne
kész ami ittmegy :)
énmeg melózok napi 10-11 órát,motor sehogy se áll... kurvaélet
te meg mé vagy ilyen papírkutya?
Nyát van vazzeg,motorozzatok!
Egész télen lehet forumozni!
Hát, ha felétek ilyen az elhízott zsírbálna ....
Akkor no komment
de szerintem te se szeretnél 2 büdös nagy pofont kapni az "elhízott zsírbálnától"

Attól mert nem egy tipikus 150 magas 30 kilós RS-es gyerek vagyok, attól még nem "zsírbálna".
De nemfeltétlenül kondizásba kellene összemérni az erőnket. Úszás? Futás? SZERINTEM egyikbe se lenne esélyed. Pedig te biztos kis 30 kilós lófasz vagy ...
megprószálom,köszi
Juteszembe, és te bennevagy a ZSÍRBÁLNA klubba?
Persze, mivel, hogy tolókeretes, és nem szinkron, simán lehet, hogy éppen úgy állnak a fogak, hogy nem tudod berakni. Vagy kivenni üresbe,. Kicsit engedd rá a kuplungot, és simán ki is tudod venni.
hy! valakinek csinált már olyat az rse h állóhelyzetben nem tudta berakni üresbe
Hát lehet azt kéne,majd holnap megnézem..kösz
power kinyit rendesen? sztem takarítsd ki.
helló!az a problémám lenne hogy a motorom folyamatos gyorsításnál királyul pörög 7-ig onan pedig nagyon lassan 9 ezereig de viszont utána meg nagyon jól húz,ha tudtok segíteni lécci írjatok előre is köszi!
vigyél neki sütit is ha már arra jársz
nyugimár... Csak ezt nem bírtam ki... amúgymeg már akkor itt voltam ezen a fórumon, mikor te még csak nem is tudtál róla... Igaz csak olvasgattam...
Milyen "Timberlake" te hülyegyerek ?
Pofán ne vágjalak.
Könnyű arcozni kép nélkül suttyókám ....

Gondolom te is a "tanyára is eljutott a net" tagjait erősíted. csak még a "tanyára eljutott a fényképező" kategóriába nem léptél be....

Szerintem inkább húzd meg magad, mert egyszer járok nyíregyházán, de akkora pofont kapsz hogy sopronba lyukadsz ki ...
Mivan Timberlake kibékültél Gyurival?
És mit veszel helyette
"Megválnék szeretett aprilia RX-emtől,megkimélt szalon állapotban van,vigyáztam rá,se versenypályát,se gokart pályát nem látott még."