Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a stoppie kép előnyös a hirdetésbe
már megcsináltam, az állítócsavar csavarodott ki.
Nekem akkor csinált ilyet az AF1 amikor eltört a kuplung közepén lévő csavar(a műanyag sapka alatt). De lehet h neked csak fellazult a biztosító anya és csavarodik kifelé az állító csavar.
Holnap kijön kakucsringre?
Ok. Kösz.
hát a gyári tartót leszedtük, a lámpát felcsavaroztuk a faridom alatti műanyaghoz.és a gyári tartó legbelső felfogatásához csináltunk táblából tartót amin a rendszám meg az index van.
Rohadtak. Haveromnak új RS50-je van és hát nem igazán hasít a paripa, úgyhogy kipufogót akar venni, de gőze sincs hogy milyet és mennyiért és hol... Kiváncsi vagyok Aprilia szalonba hánymilliót mondanak egy rendszerre a kis 50-esre...
Ja, hogy tudom én is ilyenre megcsinálni?
jaja én tetszik?:D
áhh, az rs 50re 50-55 ezer egy rendszer... ez van:(
Remélem itt is így lesz.
Bár ez a kipufogórendszer dolog biztos hogy csak elég soká fog megvalósulni...
Dobot mindenféleképpen cserélek, de rendszer biztos hogy nem a közeljövőben. Dob legalább egyedi lesz
Hy RSATA!
Te csináltad TS - nek a rendszámtartóját?
Hy!
Marad legalább is itt a pécsi Aprilia szalonban. Pont bent voltam, amikor jött a tulaj egy Aprilia SR-ért, amire Gianelli rendszer került és kérdezte, hogy most garancia marad-e vagy, hogy beleírnak valamit a szervizkönyvbe és mondta az eladó, hogy semmit nem írnak bele és a garancia is marad.
Hát akkor nem kevés a difi...
Ennyi pénzért remélem meg tudják oldani a garanciát. Persze HA megvenném...

Új RS50-re is kb ilyen árban van?
90-95 újonnan boltból.
Dunakeszi Aprilia szalonban 110ezret mondtak egy Gianelli rendszerre az RS-re.
Azt nem tudták megmondani, hogy a garancia megmarad e vagy sem, mert valami műhelyfőnök épp nem volt bent, de holnap visszamegyek, aztán megmondják.

Mennyibe kerül ez a rendszer máshol, nem tudja valaki véletlenül?
köszi:) msn partnerem...:D


am nem tudjátok h mitől van az h egyre nagyobb a holtjátéka a kuplungnak?de percről percre nagyobb már alig tok utanaspanolni:S bowdenen kívül mi baj lehet ienkor? hnap szedhetem szét...
nekem is detto ien de csak ha kurva meleg van de az 50es rsem is ezt csinálta...
meg faradt is vok,egesz nap dolgoztam meg tulora is volt.tudom h ez nem mentseg.
jolvanna most h belegondolok igazad van.csak most igy ultem es eszembejutott es gondoltam megkerdem. van is csak nem hasznalom.
és az miért van h ha már úgy 30 perce motorozok és behúzom az elsőféket akkor nem megy vissza hanem csak úgy szépen lassan visszaáll a helyére.hú nem tom h ez most érthető volt e.
nem szivatásképpen mondom de vannak dolgok amiket nem igaz h egy "fiu" nem tud megválaszolni magának... soha nem volt még váltós biciklid?
Valaki tud egy jó bontót? Mondjuk ahol találok 125-höz első fényszorót(szívlámpát)
jojo koszi szepen.