Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem para!
felveszed egy 1400-es kawa hangját! felteszed az mp3 lejátszódra. felbaszol egy qrva nagy hangfalat az utánfutódra amit a motor után húzol faszfej
Rányomos kompmérővel max 9-10 barig tudsz mérni. Kivéve ha te vagy fekete laci.
Vegyél V2-t és szakísd be otthon az ablakokat
Jó baszod bemész az erdőbe nyilván nem fog utánad rodeozni a zsaru
Akkor utcai motorral pontosítok
Ha nem tetszik a hangja vegyél 4 ütemüt
Hali
Jövőre szeretnék venni egy ilyen motort, de a hangjával nem vagyok nagyon megelégedve. Az lenne a kérdésem h lehetne e a hangján "komolyítani"?
Hát ez igy teljes mértékben nem igaz! hogy egy 125-ös motorral nem lehet a rendőrt lerázni! Unokatesómnak már egy párszor a Cr 125-el sikerült megsz*patni a zsarukat!
FuckyRS..mondtad amikor beszélgettünk Kakucsi pályán hoyg van valami jó szervízes manus Gyálon.. kéne a telefonszáma meg a címe mert rendbe kéne tenni a moccomat szegényke egyre jobban gyengül most már üresbe is csak úgy nehezebben akart elforogni 11500-ig.. szal most egyelőre nem tudom hogy mi a baj.. remélem csak egy karbiállítás.. bár most az a tré hoyg az előbb mértem kompressziót de sajna csak ilyen ezer éves cuccom van amit rákell fogni a gyertya helyére.. szal lehet hogy csal csak nem tom mennyit.. a mutató 8 és 9 között ugrált szerintem ez kevés .. szóval rendbe kéne rakni rendesen a paripát..
nekem már sikerült meglógnom rendőrök elöl
akkor majdnem beszartam de így visszagondolva jó buli volt
de nem ajánlom senkinemk mert lehet hogy csak szerencsém volt
Hy!
http://125.vilaga.hu/ Itt nézd meg.
le lehet csak egy kicsit életveszélyes.
Nyugodt lehetsz tudnak a rendőrök is vezetni nemhinném h leráznád őket egy 125-s motorral
Hali. Rs 125 power szelep pucolásban valaki tudna tanácsot adni?
kanyargós helyen sztem lelehet rázni a rendőrt is,egyenesbe van gond
Csombek!
Felvettelek msn-re, majd megdumáljuk, amugy van baja a konzolnak? Árban mennyire gondoltál?
Nekem már 17-es van az SP01-ben elől is Jah még mindíg eladó ha érdekel valakit
5000 forintért nem fogom elvesztegetni,majd elviszi valaki.
kilehet venni, nem bonyolult, de akkor ugrik a gari ha belepiszkáltál, vegyél egy másik cdi dobozt tytnek van eladó fojtatlan.
Nah végre elhoztam a mocájt, első utam vele 110 km volt, tetszett :P :D
Viszont valami olyasmit nem lehet eszközölni hogy 5-6 ezer között ne vegye le a gyújtást, hanem folyamatosan húzzon közte is? elég nehéz így "szabályosan" járatni többet nézem a fordulatszámmérőt mint az utat najó azért nem... majd dobok fel képeket is
igy is ugyanakkora faszsag maradt mint az eredeti verzio inkabb olvasgass a dolgok utan mielott velemenyed van
aretkespicsába
Nem 16 hátul van 17
figyumár,a gilera sp-nek elöl 17-es kereke van ugye?
Annyit azért nem kell gondolkodni Giovanni

Te melyik világban élsz?
5 ért defektes gumit se kapsz
Helyesbítenék...magasabb fordulatra van tervezve
hello. fejidomtarto konzolom nekem van egy. irjal levelet vagy msn adatlapon ha erdekel