Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát 5-ért tuti nem fogja odaadni...
Kérdeztelek gyurka koma...
ez nem így megy hülye gyerek ez 1 jó gumi új ára 30 körül mozog,örülj hogy 10ért láthatsz ilyet...
Szeva!
Ha jól nézem ez mx méret....5öt adok érte
Helo!

Van nekem egy 1998-as évjáratú aprilia rs 125-öm, és szükségem lenne egy jópár alkatrészre:
- fejidom tartó vas szerkezet
- első lámpára üveg
- komplett műszerfal/km óra, forszámmérő. informácios kijelző, és a tartó szivacsra is/
- első fékmunkahenger
- gyújtáskapcsoló

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol találhatnék ilyen alkatrészeket? Újjonnan is és bontóból is jó lenne!
jah és egy 95% Michelin Pilot Sport 150/60 ZR 17-es hátsó gumi 10000ft
Eladó Arrow rezó dob nélkül RS125-re 38000FT,SP rezó dob nélkül 45000Ft,gyári karbondobbal 50000Ft,DLR dobbal 75000FT.
ez vicces. a 2t váltója jobban bírja a magas fordulatot

a fukszos témára jól megírta mindenki a saját okosságát, főleg a JoeZ-jén röhögtem jót. :) Nem mondtam hogy értsétek meg amit mondok, csak akkor ne kérdezzetek. Ha meg nem értetek, ne reagáljatok!
SZtem a 2Tk váltoja más....jobban bírja a magas fordulatot,mint a 4T-é....
hát nem tom...én mindig anélkül váltok,felfele 90%ban,ha belerakom ott is marad...ha nem arról nem nyilatkozom lefele szoktam,de megesik hogy nem,pl terepen....
3 ezernél nyugodtan vissza lehet dobni gázfröccsle kuplung nélkül is
Ház ez baromság már bocs most hogy 2T az Rs annak mi köze van a váltohoz? Mert szerintem a 2T és a 4T váltoja szinte ugyanaz a olajfürdős szóval .....
valaki nem akarna xenont a mocijába? 15 ből megvan és rendes elektronikás xenon...
várom a jelentkezőket :) mert ugye csak 1 párt tudok venni ez kb 30 e ft.
pff XD
De mire? Külsőre?
hát hasonlítsd például össze egy rs125öst egy cbr125el és rá jössz
Helló!
Nekem dettó ugyanez volt csak én forgalmi vizsgáról jöttem haza...valószínű 2évre eltiltanak ha valaki ismerős nem intézi el a rendőrségen...nekem a határőr oktatóm símította el
sorry =
hmmm ez elgondolkodtató...
megtanítanám 10ig számolni, elmenne vele az éjszaka
oké mester... de kérlek... fejtsd már ki, miben is külömbözik a 2T a 4T-től...
hát na te mit csinálnál egy playboy nyuszis csajjal ... na mind1 ez nem ide való téma nem Offolunk
10+ postaköltségért viheted
Miután?
Tuningnak teljesen igaza van, a 4t motor teljesen más felépítésű