Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha. De a gyáritól nagyobbat nem igazán tudsz rakni.

Holnap veszem meg e kuplungkinyomót. Szerencsémre van raktáron. 10400ft az a kis szar
hello.hogy is van ez?ha elore a gyaritol kisebb lanckereket teszek akkor jobban gyorsul, ha nagyobbat akkor jobban megy vegre?valaki segitsen pls.
windsurfertől lehet kérni... itt nincsen, vagy csak nagyon ritkán, iwiwen megtalálod, biel richárd néven. 1200ft asszem.
Nah én is valami ilyesmire gondoltam, köszi a gyors választ ;)
1600kmig kell jártani és onantol lehet frankon pörgetni.
0-800km-ig 6000ig kell pörgetni
800-1600-ig 9000ig
1600- 11000-ig
Ezt irják a kézi könyvbe.
500km-nél kell vinni szervizre de attol még ugyan ugy jártani kell és 1000nél is kell. utána meg 4000km-eneként kell vinni.
Üdv, most szerváltam be magamnak egy RS-t, de a kereskedésben csak 500 km járatást mondtak, viszont mindenhol és mindenkitől 1000 km-t hallok. Hallottam már pár dolgot a Natix hozzáértésével kapcsolatban, ezért aki vágja a témát az leírhatná hogy most mennyi is az annyi :)
Szép időt minden motorosnak :)
bencce te hol vetted a vastag krómfelnicsíkot? tudsz adni vmi netcímet, mert debrecenbe csak ien 5mm-est találtam:S
Na mivan senkinek nemkell a gerincprotektor?
Velem lehet üzletelni tehát akkor csináljuk azt, hogy kinek mennyit érne meg?
nekem is így izzot az elején de már nem
ZX10R, írj mailemre, nem tudok msnezni, nincs 1 szabad percem sem.
Aztmég hozzá teszem hogy azért olyan nevetséges dolgokat hozott fel!Volt egy kettő amitől a hajam égnek állt!(ráült a mocora kicsit sulyosab emberke(nem basztatásból)és megült alatta a moc h ez mért ilyen ez így nem jó stb stb)magaalá kellet volna nézni és csavarni kettőt dehát ez van!
Végülis nem lett csere mert a srác kicsit keveset akart ráfizetni jóformán én fizettem volna !Ugyhogy mondtam neki vagy ez és akkor igen vagy nem!ő aztmondta nem én meg nem fogom elkótyavetyélni!Hozzáteszem szép volt a motorja azonis voltak dolgok de szép volt!De nem fogom ....
Szia nekem eladó az RS em!Kép van az adatlapomon!
Hogy izzik
Pedig csak 50km-t mentem és egyszer sem pörgettem 8ezer fölé.
stoppie gyere msnre
Az enyémen meg nincs benzincsap
akkor passz
25ös
de a tiéd 50-es nem? mert az enyém 125-ös
hát ez vicces mert az enyém is 2000es
nekem úgy van (2000-es évj) hogy balra zárva középen nyitrva jobbra tartalék
balra-jobbra nyitva van középen meg zárva
nálam nem
ezt könnyű megállapítani mert ha elzárod (balra) akkor leáll majd a moci.. viszont ha jobbra fordítod akkor semmi gebasz
basszus merre van a tartalék jobbra v balra?