Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ez jó kérdés de én nem motorozni vinném az is tuti max utána
Tuning! És melyiken szeretne jobban motorozni Dundika? 2T vagy 4T-n?
ja értem... ezt eddig nem is tudtam
akkor egy 10-es Joe?
Bocs.
Nem ajánlatos de szabad. De inkább vegyen mindenki egy ezres motort és 10 ezernél váltson vissza egyet kuplung nélkül tök vicces.
nem azt mondom ha nem a 4t egészen més felépítésben szóval a 2t kényesebb vmien szinten
Inkább felgyújtom minthogy 10 alatt valakinek odaadjam.
Átmegyek másik topikba megkérdezni hátha ott is mondanak valami okosságot
csak kivácsniságból kérdezem meg mert nem értek hozzá iyen szinten h 4t motoroknál h van? ott annyira sokat még sok apróság sem számít?
Z3 azt tudom hogy hétvégén nem lesz mert nyaral de lehet hogy elment mert tegnap se láttam
értem...
én Z3-ra várok, h megtudjam mi is a bölcs döntés
hát na ott az igazság
2t motorokról van ám szó ahol elég sokat tud számítani sok kis apróság
valaki allapitsa mar meg meg legyszives h felfele szabad kuplung nelkul valtani de lefele nem. koszi
Hy!
Kuplung nélkül lehet fel váltani. Szerintem csak akkor éri meg ha gyorsulási versenyeny, pályán vagy akkor amikor utast viszel mert sokkal finomabban lehet az erőt át adni és gyorsabb is. Lefelé pedig nem szabad kuplung nélkül váltani, mert például vissza raksz egyet 8 ezernél aztán felpörög és amíg nem húzod a gázt addig a motorfék átdob a motoron főleg egy 600-asnál már tuti. Néz meg egy MotoGP versenyt ők is kuplunggal váltanak vissza kis gázfröccsel.
es az intersum? azt hogy ejtik a latinok?

hat egyenlore nem ugy fest h lesz kakucs, de egyet se felj tuning megy!
Most már én is beleszolók A kuplung használat attól függ mire használod mert ha gyorsulásra meg kigyorsításokra akkor nem okés mert amire behuzod a kuplungot gáz visszavétel aztán felváltás ez sok idő na most ha gyorsulás van akkor felesleges a kuplungolás egy kicsit viszaveszed a gázt , váltás azt go kb feleannyi idő alatt megvan mint a másik de azért ha ilyen laza gurulás akkor szerintem használjátok a kuplungot nem disznek van ám
Tényleg nem lessz semmi baja, ha valaki kuplung nélkül vált, csak úgy kell eljárni ahogyan itt a cikkben is olvasható... kuplungnélkül pedig tényleg csak akkor érdemes váltani, ha a sebesség és idő számít (gyursulás) egyszer-kétszer már kipróbáltam a Z-n is és oloyan 10 ezernél kell elváltani ahoz, hogy ne legyen semmi kellemetlenség... de álltalában a simsonon alkalmazom amikor viszem haza a tankon a csomag ásványvizet szóval nem kell parázni... de lefele szigorúan kell kuplung (akinek nem számít mibaja lessz a gépnek, annak engedett lefele is).
Amint látom a képeidböl te se nagyon kiméled a kis NS-edet. Stoppie meg ilyenek. Biztos jót tesz azoknak a kis teleszkopoknak. http://www.motorland.hu/Robot/...
Csombek: és a C-t k-nak ejtik?

akkor gondolom nem lesz hétvégére kakucs:((

dunakszin ma full jól mentek a dolgok...reggel megjött a lamella... bemegyek aztán az apriliához, rugók... vannak. zsír mondom... tömítés... tessék itt van. mondom fékbetét van... persze ezt már szeretem. nem tom ki volt a srác de aszalósék haverja meg ricsit is ismeri, jó arc volt. az rs250-t dicsőitette h miyen gép, van az aszalóséknál egy és el volt ájulva tőle:)
Hát ezt nehezen hiszem el hogy a kuplung nélküli váltás miatt ment tönkre a blokk akkor ö lefele is annélkül váltott amugy meg elég sok ismerösöm aki régota motorozik annélkül vált fölfele igaz azok nem ilyen kis 50-esek. Nem tudom hogy mit értesz álatkodás alatt de az 50 es gépek nem arra valóak hogy állatkodjunk velük. ttp://www.motorland.hu/Robot/index.php?cmd=show&id=1053
mágneses mind a kettő mindkettő fajta vízálló és van hozzá ilyen esőkabát szerű valami. a nagy 21 literes mondjuk 7500 a kicsi asszem 5 literes 5 ezer. van hozzá vállra akasztható pánt is
Hogy-é megy a tatyó? Mágneses vagy pántos? hány literse?
én még kuplung nélkül nem váltottam ... gondolom azért van hogy használjuk nem csak díszből és elég nagy károkat tud tenni a motorban .... akinek most összetört az rs50 hátra betolta a motort meg kuplung nélkül váltott szép lassan mentek el a sebbeségek és full blokk csere úgy szét ment mert állat volt vele biciklit nem adnék a kezébe (150ezerbe volt neki)
amúgy jönn vki vasárnap kukucs ringre ?