Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenre amire egy használt motor vásárlásakor figyelni kell.
sziasztok a haverom szeretne venni egy aprilia rs 125 gépet de nem tudja milyen hibák lehetnek rajta vagy mikre kell figyelni tudnátok segíteni kösz
Na srácok kéne nekem egy olyan háromszög alakú izé a kuplungnál amibe csatlakozik a kuplungbovden. Segítsetek Bontó telszáma, vagy bármi
kösz,pálya idom van a gépemem nem tudom mit tegyek (első-hátsó lá,pát kellene beszerkesztenem)
A mérete ugyan akkora (márha a szívlámpásra gondolsz ...)
Egyik haveromnak volt RS 50-be 125-ös lámpa.
Asziszem a fényszóróba különböznek mert az 50-esnek sima, még a 125-ösnek halogén (vagy mi a bánat az a búra ott előtte)

De passzolni fog bele az 100%
Üdv emberek !vki tudja h 50es RSnek ugyanakkora-e az első lámpája mint a 25ösnek?
Akkor már megint kifogtak őket És végül lett csere?
Az még hagyján. DE amikor azt mondják, hogy azért füstöl hidegen kéket, mert csapágyas a motor. Az a valami.
Sziasztok!Ma mit éltem át érdeklődők miatt komolyan mondom nevetséges emberek á.....!Vol egy ilyen beszólás h a (mocon arrow sportkipu van) h ennek mér ilyen a hangja ez nem normális!
balatonsound? mijaz.... holnap Snoop Dogg! wááá mekkora party lesz ott gyerekek.
mennék szívesen, meg kiváncsi is vok a pályára, de most kaptam 2 jegyet a balatonsoundra és lehet hogy nem leszek itthon, még meglátjuk... ha megyek szólok
Én visszaöntöttem a réginek kb felét meg feltöltöttem az újjal, aztán jólett
na akkor veszek valamit. remélem az lesz a gebasz. nem értem mert alalcsonyon 2 személlyel sem csúszik meg, meg fent sem mindig...
esélyes h akkor:) bár én megyek jövő héten is bnővel. haverokkal sztem rá 1-2 hétre.
hát Tuki nemtom mit tett bele utána , de nekem mol-os 10w40 van benne és semmi baja, meg a váltó is mint a vaj.
Látom azért valaki tudja mi a jó...
Voltál hétvégén?
Mikor mentek? Mi Augusztus 1-5 ig
Amikor jól érzem magam meg amí­g tele a zsebem addig soha nem számolok
Volt olyan h bementem 20 rugóval Jam-be első a bárpult természetesen kikértem 10 Kamikazet 3-an voltunk még 3 Mojitot utána még egy ilyen kör és heló. Mondjuk csúnyán berúgtunk.
Rioban haverom az eggyik mixer mindig féláron iszunk. Mondjuk azt azért szeretem
kakucsring.... 3000ft az egész délután... nem jössz? vannaknagy gépekkel is, multkor 1000es gixeres csávó élvezte... de 2es fölé nem fogsz váltani:D
engem még sose basztak át. mondjuk nem is szállok be a nyugati téri brazil taxiba....
hova mentek pályázni?
rocky-n kivül akkor senki nem jön pályázni szombaton?
rsata: miyen olajat tettek az rs-be miuánt a 2T-sel csúszott? veszek szerintem valami agip 10W40-est.... azokban soha nem csalódom.
én multkor beszálltam a taxiba a ferencieken... nézem h a szt.gellérten már 1500 mondtam h álljon meg baszki engem ne nézzen hüyének a city taxi ennyiért visz haza a kosztolányiról.... ott magyarázott összevissza aztán kapott egy 1000-st meg h kapja be... rohadtul vigyázni kell velük.
persze h megyünk:) nem maradhat ki:)
a moszkváról 1500ért elvisz a taxi, 3embernek 500
a Rio tuti hely!
Onnan még gyalog is hazatalálok ha nagy tré van