Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnállak nagyon, hogy csak úgy dobálod a köröket. :) Amúgy ibztos nehéz lenne kiszámolni, hogy mennyibe kerül...
Nézzenek már oda ő dumál h 700 ft-os sör meg minden azt taxival jár
Én koktélozni szoktam meg max Campari Juice, Gin Tonic. Bár mondjuk mi mindig kört fizetünk úgyhogy nemtudom mi mennyibe kerül........
Én minden héten legalább egyszer vagyok dokkolóban. Érdekes módon józanul is nagyon jól tudom érezni magam. Aki szereti ezt a zenét az szeresse szotyi sp meg hasonlók nélkül is .
Joe: akármilyen tele lennék akkorse venném meg a 700ftos 3decis heinekent... mi is mindig kocsiban valakinél vedelünk aztán odataxizunk és elvagyunk.
Amúgy aki jár a hajógyári komplexumba az tudja hogy az igazi képmutatás azon az undorító köcsög bedbeachen megy. Dokkolón azért több a zeneszerető ember (meg a hátonpörgő nyálcsorgató cuccos is )
Vagányok vagytok
Mentek idén is Siófokra?
És akkor hova jársz csak nem ZP-be?

Mondjuk a Dokk-ban kb 20% van aki tényeg úgy televan ahogy ki is néz a többiek meg kinnt berúgnak a parkolóban azt bennt markolásznak egy ásványvizet egész este


Egyébként rájöttem h miért megy olyan szarul a Tóth IMi. Minden hétvégén ott van Hajógyárin szoktam látni őt is meg az M6-t amivel jár. Ahelyett h vigyázna magára azis non-stop buli
Businness
nekem mind1... valameyik délután... neked meyik jobb? nekem a szombat okésabb...
Tyt!pl ha v msnen keress már meg,tudom h nem szoktál lenni,de fontos lenne,köszi
Én megyek. Melyik nap menjünk?
A Dokk az röviden SZÉGYENHELY ennyit takar
ránézel az emberekre és D&G felirat mindenhol mert ez most a divat tudjátok....
2rongyért iszol egy sörízű vizet habbal...ha mercis kulcstartó van a Suzukidnak akkor odajönnek és leszólitanak a csajok akik kivannak vakolva és már kevésbé szűzszájúak...
most most jött ihlet de kb ez a véleményem arról a helyról...Rió dettó!
na az se lehetett semmi.az a szakácsos dolog.
de már megint erről beszélünk és nem arról h ki jön hétvégén kakucsra?
mármint a beach café berendezése.. nepernyők székek asztalok:DD
Joe-Z nem lehtsz te egy semmi csávó.buli mint állat pia csajok pókerklubb.tudsz élni bazzeg-és te mit is dolgozol?
hát nem tom most iyen lettem:) nincs nagyon kedvem bulizni, az úgy volt jó h lehetett csajokat hüyíteni. most nincs kedvem abszolut iyenekhez, qrvára nem érdekelnek haverokkal is már az iyen chillelős balatont szeretem amikor lemegyünk, napközben strand, strandröpi meg foci, fürdés, este meg bekészülsz, de csak ott a nyaralóban. tavaly végig beach houson voltunk, esténként mindent tünkretettünk a fél beach cafét bebasztuk a vízbe, ott usztak tihany felé , hazafele minden medencés házban megmártóztunk, haverok hazahozták az éterremből a qrva 2 méter magas fa szakácsot aki a mai menüt tartja, reggel megyek le a lépcsőn erre ott áll az a fasz:) most valah iyenekhez nincs kedvem. főleg ha berúgsz akkor másnap nem lehet edzeni, edőz napon meg nem lehet berúgni mert pihenni kell:)) hétvégén mocizás előtt sem szabad fáradtnak lenni,ugyh most iyen nyugodtak a napok, nagyon bejön:)
Mivan Bence kiégtél?
Jééééééééééé
Srácok mivan veletek
Hétfőtől Csütörtökig tessék elintézni a bnöt és Péntek-Szombat szórakozás vagy vigyétek magatokkal
Addig kell menni amíg bírjuk a bulit! Van egy nagyon kedves barátom ő most 35 éves non-stop velünk bulizik de ha már egy rossz szél fúj már minden baja van és haza akar menni
én kinőttem már az u.n. "éljük ki magunkat" korszakból. Mármint igazából csak 1 iyen volt 2 hónapig, de akkor is csak azért mert 2,5 év után szabadultam a fogságomból. most viszont nincs is jobb egy nyugis nyári esténél bnővel:) néha 1 kis pályamocizás, balcsi (ott azért party) és edzés... ez a nyár:))
A kis szerelmes
Nyáron nem szeretem ha van állandó csajom mert ilyenkor forr a vérem Június,Július, Augusztus nálam lehúzzák a redőnyt és nincs megállás
nem mondtam hogy baj hogy csak piálsz, nekem meg az a véleményem amit írtam.
de ha az utsó bekezdésemet elolvasod, láthatod én sem tolok semmiféle szintetikusat.

Bencce, jó a péntek szombati programod, énis ezt csinálom :)))
bnő
És akkor mit csinálsz Péntek-Szombat este?
Elmondom neked h Dokk beachen inkább 80-as 90-es évek nagy zenéi mennek meg inkább funkys a hely.
Dokkoló az a progresszív szar

Amúgy meg a többi helyen is azt szeretem ha Hamvai PG zenél azt a stílust bírom a legjobban....
Nemvéletlenül voltunk Pénteken Rioban mert akkor ő a rezidens.

Tyt elmondom neked h én csak piálok de ha nagy ritkán vezetek akkor pia nélkül is tudok jót bulizni.
Mondjuk ha piálok akkor álltalában nagyon csúsznak a Mojito-k
hát én soha semmiyen szart nem szedtem. mondjuk ezt a zenét nem is szerettem...
Nemvolt időm menni vele.....
Szombat délutánig hulla másnaposság (már délután 4 kor el kellett kezdenem inni h elmúljon )
Vasárnap szintén hulla voltam. A Vater ment vele nehogymár ott porosodjon