Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a dokk vagy mi ez disco féleség? ott ne csodálkozz a cuccos csávókon :D
sztem annyira nincs túl sok értelme a bulizásnak guruló vagy gyorsító nélkül, eleve azok a zenék amik egy normális helyen vannak, mind a cumóra lettek írva. Ha az ember elmegy bulizni egy rendes buliba, nagyjából normális hogy beküld egy kis szintetikusat, úgy van értelme.
az más kérdés hogy ebből az okból nem járok régóta bulizni. ha buliznék akkor tolnám a sok szart a fejembe, az meg nem hiányzik jelenleg, annak is meg volt az ideje.
hát pont valami iyesmire számítottam
hiányzik a hétvégéből az SV nem helyes régen szerpentineztél, most meg semmi sport... nagyon nem helyes
Most legalább 1 hétig nem megyek sehova
Elittam megint egy vagyont
De nemérdekel mert ma este póker tournamentre megyek talán visszajön valamennyi

Elég deficites volt a hétvége....
2 szülinap. Péntek RIO VIP. Szombat először Garden party (aki néz Barátok köztöt az tudja ki az a Kertész Boti Na lényegtelen neki is tartottuk a szülinapját) még mindig Szombaton este 10 kor autóba irány Ice Beach (táti tó mellett) elég jó a hely utána pedig 2-kor Hajógyári sziget sorban BED beach Dokk b. Dokkoló .... Ja Kornélnak üzenem h dokkoló egy nagy rakás sz@r. Sok cuccos köcsög szar a zene szarok az emberek. 1 perc alatt ketten kértek tőlem drogot és egy csávó meg azthitte 2 barátnőmre h én vagyok a stricijük és el akarta vinni az eggyiket Hát azon besírtam. Kérdezi h hozzád tartoznak a lányok? Mondom igen 50rongyért a tied Aztmondja a gyerek annyim nincs. Mondom akkor tipli öreg... Há besz@rtam azon a helyen

na mesélj Joe h mennek a napok mostanában? póker meg white partyk?:)

Te kis kurvinyek
hát én nem ismerek 1et sem rajtad kívül
Engem?
Lehet több romát ismerek mint te
Most is a fele börtönben ül
Ha senki nem jön pályázni lelövetem Joe-Z-t cigány maffiozókkal... úgy gondoljátok meg...

Tyt
Az fasza
beindítás előtt már nyomod a funkcióválasztó gombot, ráadod a gyújtást, és nyomva tartod folyamatosan azt a gombot jópár másodpercig. utána el fog tűnni.

más, ma végre volt 1 percünk a gépre, mértünk benne kompressziót. Lehervasztó 1,7bar a gyári 12,5 helyett. Kézzel be lehetett fogni a gyertyánál a hengert ujjal. A szerelők nem akartak hinni a szemüknek, ezért vagy 20szor megmértük 1más után a kompótot, végig 1,7 bar volt



úgynézki nem pöcsölődünk a garival, mert nem lesz belőle semmi. Le lesz szedve a henger, azt meglátjuk mekkora a baj. Istenem, csak a henger legyen ép
hali. tudnátok abban segíteni, hogy az új rs kijelzőjen van egy szervízkulcs és az ott villog pedig már átlett nézetve. megtudnátok mondani, hogy lehet azt kivenni onnan?
mennék kakucsra 7végén... jön még valaki? rocky? blackdragon? (nem láttam még a videódat de igéretesnek tűnik... majd otthon meglesem, itt a bankbank lebasznak ha videózok:))
ezek az idomok rámennek a régi rs ekre?
Nekem is igy megy és gyári!:(:)
akit érdekel : crossfreestyler@hotmail.com (dobjon egy e-mail-t)
ITT VANNAK A KÉPEK
90.000 a komplett idom ára (ha érdekelne vkit karbonból az is lesz csak 2x áron)
mito7gang bocs hogy folyton kifagy a gépem az msntől de vmi vírus van rajta majd újra húzzom a gépet de már nem tudok felmenni :S
sztem tuti nem gyári hát leforogja az orát és 12nél tiltania kéne....már csak abbol kiindulva
Vagy már nem gyári...szerintetek?
http://video.google.com/videop...

Láttam sok 2007-es rs 125 videót de valószínűleg azokban még benne volt fojtás,mert ez sokkal jobban megy
Hello AGYTAGITO - az rgv vel kapcsolatba kérdeznék töled!mien tapasztalataid vannak?Érdekelne h mennyire megbizhato meg ienek?Alkatrészellátása mennyire van még?a tied látom már az ujjabb,ennek még oldalanként van a kipuja nem egyoldalon mind a 2!
akkor lehet az amit te mondtál, és csak olaj. de mind1, mert a hátsó fékem is szar. nincs benne az a porvédő szimering, és sehol nam kaptam, super seal-nél nem gyártották le, csak azért meg nem fgom megvenni a fékfelujító szettet 16-18-ért. ugyh hozzáér a tárcsához a betét és amikor lassan gurulok, csikorog mint a szemét... azzal is lehet szenvedni :(
nemhiszem h lamellagond lesz, ha egyböl az olajcsere után hülyült meg.
van az apriliánál ismerős, ezért ő olcsóbban tudja szerezni csak várni kell cserébe:) mondjuk a 12E ft-os lamellánál nem fogok 2E fttal kevesebbet fizetni h aztán 3 hét alatt jöjjön meg. na majd felhívom az italmondot is...