Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszem a 4 sávoson látott !!!!


Fekete Audi A6 3.0 TDI Quattro !

Nemtom láttad-e!!!
Huh sok akérdés
Szóval először is, 1180 km van a gépben! hogy mennyit eszik? hát amikor a bejáratás elején voltam, sikerült 2,7 literes fogyasztást összehoznom!! most olyan 5 liter körül! De észrevehetően kevesebbet zabál mint a Futura! Persze majd ha több km lesz benne akkor mondok pontos adatot, kisgáznál ill hajtás esetén! Amúgy sztem az RS jobban megy mint a Futura, még így 28as karbival is! Az azért csak 92es volt, ez meg 2006os :) Meg annak nem volt már olyan csupaszép a hengere meg a dugója! meg még sorolhatnám :) Ez azért rendben van

Z3!
Azért mert így optimalizálták a fogyasztást és ez nem vált a teljesítmény kárára sem! Picit felesleges rá a 34es... ezért is raktak 28asat!
most ezt a simsonos dolgot hogy 120at megy azt nekem szántad?
akkor biztos gyári a 34es mert itt újfaluba is van egy AF-1 futura és azon is 34es van! De még se mentek jobban az RS nél vagy igen!? És az RSed mennyit eszik? Hány km van már benne?
és az új RSre mért raktak 28asat?
bocs a haveros dolgot elnéztem... de amúgy tényleg állítottad h tényleg 185... na mind1...
ezek a szerelők tudnak valamit.. ráülnek a simsonra és hiphopp 120at megy

szerintem igen, gyárilag 34es volt rajta! Hát sokat kajált, 6-7 átlag, de volt 11liter is :)
28assal volt azis gyárilag nem?
Tyt!
egy szóval se mondtam hogy haveromé! amúgy az RS egy csajé! neki meg a szerelőjének mutatott annyit! na mindegy hadjuk! Az AF-1 gyárilag jött ki 34es karbival? neked az mennyit evett?
lehet.nem emberkedem mert nincs tapasztalatom óracsalás ügyben
igazából nem is szeretnék többet maxgázzal menni mert hosszútávra vettem a mocit&nem illene szétnyúznom márcsak azért sem mert annyira azért nem keresek jól,hogy szezononként dugót cseréljek
persze fingom sincs milyen karbi van rajt meg ilyenek...
mindenesetre elég nyomatékos alsó tartományban is!Bár nem vagyok 60kg
akkor az kérlekszépen 155km/h...
a TZRen meg késik az óra
Nekem meg mindenki elhiszi a 169-et sima AF1-emmel
Az óra valóban annyit mutatott
nem hiszed el? pedig 2 hozzászólással ezelőtt még váltig állítottad h tényleg 185öt ment haverodnak!! és 170et 2 személyjel!

amúgy a Futurán 34es karbi volt... a mostanin meg 28as
Tyt!
Az AF-1 futurádon hanyas karbi volt? Én se hiszem el azt a 185öt!
Ezek szerint félig MV Agustám van
fessed kékre!
azon filózok mennyire kemény lenne ha most az uj hátsó felnimet ha nem is krómra mert az bohóc, de valami szükés ezüstösre festetném... csak nem tom h nézne ki. mert festeni mindenképp kell. persze akkor az elsőt is.
Stoppie!

Holmikor látott spanod? Bár csak VÁsárhelyen mociztam meg a 4sávosra mentem ki párszor... Meg mivel volt??
amúgy köszi szépen!! :)

SzunyiG!
Na és kb mikor lesz meg az új gép?
ööö csak itt a fórumba néztem h írkálsz de, nem nagyon láttam...
Holnap 11re megyek Szegedre, megtudakolom hanyas lett az emelt sz. írásbelim /matek,töri/
Ha szép idő lesz, motorral megyek...

Rsata!
Köztudott h az apriliák órája csal.. némelyiké többet, némelyiké kevesebbet, de MIND csal! Énis hallottam már mindenféle legendákat, de egyszerűen az áttétel nem engedi...
2 személyel örülhetsz ha megy 150-et.....

A 185 az hülyeség sztem 15-20at biztos csal az óra
Széria Rs nem megy 165-170-nél többet
Az én vasam is megy óra szerint 169-et pedig nem mai darab..!
(Bár a valóst jó lenne tudni mert ugye az csak egy dolog,hogy az óra mit mutat)

Bence:Köszi,oda akarom vinni
most voltam 3200 volt asszem... vagy valami iyesmi. a kényeg h 4-nél nem több! a mozaik utcába vidd.
Nekem ezt mondták de 180at egyenesen 185-t lejtőn préselte ki.... én nem tom, szerintem ezzel a dugóval meg így nem megy annyit, és 165 körül húztam a h.ring célegyenesében és akkor kuszott bele lassacskán a pirosba, nem tudom az még mennyi tartalékot jelent, nem akartam a lelkét kihajtani meg megakasztani sem úgyh hagytam.
ha jóüt kifogsz akkor "óra szerint" megy az 180at is pl. Bencee-nek is mentek vele 185öt ha jól Mléxem
Lejár a mocin a műszaki..Mennyi a vizsgadíj?Tudja valaki?
AZ óra pedig 185öt mutatott! 2 személlyel 176ot! ÓRA SZERINT! ÉN eddig mindenkitől azt hallottam h az RS 125 gyárilag 170et megy! PL a motorrevüben 158at írtak a 2006os RSnek! de szentem ez hülyeség!