Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha meg nem akkor gyökér vagy, és többet ne gyere a fórumra
Tyt ha ilyen sokat mész akkor idén még dugót is cseréltethetsz
Egy nyár egy dugó......
Jövöre egy dugó egy hajtókar............

Jo mi???
Fogsz neki örülni..........

Persze ha sikerül egy szezon alatt menni 10 ezret
Az jo...akkor holnap go motorzás 1000rel...
Egyébként ma bedobtam mocit szerelőhöz.
Megcsinálta a power szelepet, helyrehozta a kábelezést, kiszedte az ilyen hüyeségeket hogy stroboszkóp, neon, meg processzorhűtő ha már ott volt húzott a láncfeszességen, állított az olajpumpán h többet adagoljon meg iyenek... szóval pöpec lesz nagyon holnap... alig várom
Jesszus mennyi kérdés....

a ruha 109-volt a shoxban és még lehet kapni omst is és nagyon jó. egyetlen hibája h nem kivehető a bélés. most vettem ár tédkoptatót is

Rgv-t nem vennék, szeretem az RS-t és maradnék annál amíg lehet.

Amikor a Hungaroringről jöttem haza jó meleg gumikkal akkor mindig sikerült a stoppie, lehet tényleg nem voltak elég melegek...

Tudom hogy vannak eladó RS 250-esek de ez még a jövő zenéje, de a mostaniak közül azt mondják a fülesek hogy elég tré állapotban vannak
Kössz!
A ruhája ranézésből Shox Mondial, tudom me én is olyat akarok venni csak pirosba, az ára 39ezer...de nézd meg www.shox.hu
vegyél rgv-t -az van itthon is,sziv ua csak a bodé más(na jó +elektronika)
Békéssámsoni vagyok,vásárhelytöl 20km,de sztem mostanában nem megyek át motorral mert leszórtákk kaviccsal azt a szemét utat és ugy hagyták(a barmok) és nem szeretném ha sérülne az uj festés
Bencce nem mondanád meg a motoros ruhád márkáját,mennyi volt,hol vetted?
bencce én tudok egy palit őt hívd fel hátha tud valamit:06704596036
06302757505
az interneten meg a mototraderben is hirdet rs50eseket (kintről hozottak gondolom) talán tud behozni 250es RS...
Ja Tyt jól össze kell vele szokni oszt lehet majd 600ast vagy nagyobbat...Ilyenen kell jol megtanulni motorozni, oszt tutko lesz utána minden....Hát sztem nekem is meglesz vagy 3-4 évig, me nem egy évre lesz véve... Tyt a power mennyinél nyit ki?
nézd én hosszútávra tervezek, szeretnék jól összeszokni a motorral :)

amúgy most értem haza motorozásból, már 700km benne van!!!
Szerintem meleg gumival ment volna! Vagy vidd el a michelin pover race SOFT gumijaimat, avval ha nem megy te vagy a béna! Csak ne csodálkozz ha elfogy a minta 3000km után.
110/70*17 és 150/60*17 pályán használták de még jó! 20000ft/garnitúra (de ez még képlékeny!)
Holnap jönnek a képek is!
A nagy faszt képtelenség! Most tudok 4db-ot eladót 580ezertől 1,35MFt-ig!
Nekem jövőre egy RS 250 kéne de képtelenség beszerezni egy oyat
Be is szarnék ha egy motort minimum 3 évig meg kell tartanom :) még félévig is sok egy motor, cserélni kell :)
Hali!

Jaja 5 év garancia. 3évig nem adhatom el :) /áfa :) /

Háát, az ülése jóó kemény Testtartás mint 1 sportmotoron :)
uj honlapot fedeztem fel nektek
http://www.cmpracing.co.uk/ hát én beszartam mikor meglátam azt a rs 125 2 kipuffogoval...
AZ már régi gép volt a régi feledhető korszakból!!!!!!!!!!!

Most h visszanéztem Márc 9-én tiltottak ki a CBR.től!!!!

Hát így elmentem az 51 oldalig ott is vannak már szövegelések!!!!!!
nekünk is volt anno alfánk (75ös) turbódízel,fater imádta csak sokat kellett szervizelni
Mindjárt keresek!!!

Ez igy nem ér jo téma van a CBR topicban Alfa a király Mitogeri védd meg a digoverdákat!!!!!!!!!!!!

Gyertek át ide akkor beszállokk én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megvédem kedves Alfás barátomat!!!!!!!!!
te is tudnál linket adni?
Engem is kitiltottak akkor még Mr2T-vel Daviddal, DC46-al osztottuk szét a CBR-eseket mert szánalmas miket irnak néha!!!!!!!!! Tul sok a hozzáértő ember ott
Azabaj h néha benézek a topicjukba és sírok a nevetéstől de sajnos nem tudok beírni..... Lehet nekem is ujra kéne regisztrálnom???