Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne szalonból vedd a cuccokat
ne apriliatol vedd hanem italmondotol azoknak van polcon minden
kéne. csak még mindig nem volt időm a kuplungjával foglalkozni. holnap szerelek le a munkában ugyh onnantól ráérek. ha hétvégéig jó lesz a gép akkor megyek. ha meg lamellák kellenek és szokás szerint nem lesz a buzi apriliának akkor asszem 2 hétig megint pihen a gép. :s de ma most megint szórakoznak velem és 1 hónapot kell várni amig megjön, akkor beleteszem, búcsúpályázás és eladom:)
nekem is "jó" a gátlóm,mondjuk nekem gázos és olajos,olaj már nincs benne,gáz az akad így nem olyan vészes tegnap szerpentinezés közben(Dobogókő) összevissza tekergettem mire megtaláltam hogy a jó,aztán meg majdnem elbaszott 1 cbres csóka mert az ÉN sávomban jött
ertem. hat most nem ugy nezki rohadtul pattog a hatulja, csak az a gaz ha most nem tok menni jovo hetvegen sem mert akkor lesz a 24oras gokart verseny. te mesz most?
nehézkes lett volna beletenni a szelepet, kevesen vállalták és azt mondják nem is húzná sokáig. kb 20-as megcsinálni. sokkal jobban jársz ha bontót keresel. Én 8 ezerért kaptam egy 4000km-st. akkor most hétvégén gondolom nem lesz kakucs:(
mikor anno kozponti telod beszart miert nem tudtad felujittatni? most az enyem is ugydontott h nem kell bele olaj es nem akarok venni
eloszor is hello mindenkinek,
van egy kis gondom a 2 hete vasarolt rs-el. szoval eddig nem volt nagy gond vele, csa eszrevettem h kifuj. De ma amikor jottem velem haza esoben megallt, de ra kellett jonnom, hogy idiota modjara nem figyeltem es kifogyott a benzinem, raadasul mikor csutkaztam, nehezen indult utanna mikor tartalekra tettem. Utanna mukodott minden. Utanna hazaertem 15 percre letettem s akkor is nehezebben indult meg maskor, mentem 2 kort s leallt mikor kis fordulata esett. Otlet? Mar megcsinaltatnam, hogy ne fujjon ki, de meg nem volt idom elvinni szervizelni sem.
okok!köhi
Az enyém a gyári 17/40es áttéttel 6.ban 11ezernél megy 162-t. De hosszabb áttéttel menne még, mert 2 személlyel is tudja ugyanezt, csak picit több időt vesz igénybe.
Megfelel a válasz?
Sajna vettem észre!Azé köhi!
egybként értelmes kérdést itt felesleges feltenned.
fogyasztásról sose nyilatkoztam kikérem magamnak . .
Z3 már régóta ebben a topicban bölcsbogalykodik. és mindig elsüt 1-2 nagyon jó viccet pl h az rs 299-et akaszt ilketve a fogyasztása 6,325126752345626 liter 15,236t6256456265 km-es hátszéllel...
mer a tzr is megy 260at és ezé onnan kitagadtak
mondtam h 192,igaz 160as polini,38as karbi,hosszabb áttétel...még picit reszelünk majd a hengerből meg rádobunk 1 sp csövet akkor meg lesz a 2 kiló!
kb. 160 a vége
Húúú milyen vicces vki....látom megint vicc könyv volt a reggeli!Nem tom miért nem lehet normálisnak lenni.....nincs is olyan mocid mi a fasznak jössz ide akkor mennj a kis tzr 50es haverjaidhoz!ennyi!
Ha vki tud normálisan válaszolni annak megköszönném!
szarvagy!enyém 299es órát akasztotta .
enyém 192t!
KINEK ÉS MENNYIT MEGY AZ RS-e VÉGRE?
Majd 2008 május 1re tervezem hogy indulok addig összeszedem frankón a gépet, szerintem most is lenne egy erős középmezőny,de az első hely a cél.

Augusstus 17-18-19-20 Ekkor tán még nagyobb dolgok lesznek, csak nemtom hogy lehet a mostanit még überelni.
én menni akartam , de vhogy elmaradt majd augusztusba. neveztél?
én ma egy 200as rg wolfal motoroztam. alsó tartományba kurva nagy ereje van de felül meg nem igazán.:S
nekem nem volt problémám az r2vel, shell vsx ami bevált még, most pedig tts-sel nyomom..2500 literje felénk:)) azok a kis 25ös rg-k szerintem igen jót lépnek...nálunk is van egy wolf.130nál nem megy többet,de addig szedi a lábát..