Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki nem volt a 7végén Kunmadarson, egy életre való élményt hagyott ki !
Tomi csinál kerályat. Beszélj vele

Nah megvolt életem első rendes hringes pályanapja. 2:29! (+2 ember is bizonyíthatja) De amúgy nem igazán élveztem. Borzalmasan sokan voltak. Volt 3 köröd, hogy menny egy jó időt, abból 1 bemelegítő, aztán csak előzgettél össze vissza, az már szar volt. Egy rendes gyors kört tudtam menni a 2. menetben, csak egy embert kellett megelőzni, akkor lett 29.

Hétköznapos nyíltnapokon is sokan vannak?
Szevasztok srácok, azt akkarom meg kérdezni menyibe kerül a burkolat meg a kormány egy 2006os RS125hoz. ma pereceltem el és a kormány jobb oldala teljesen a motorhoz hajlot és jobb oldali burkolatnak anyi.
Ja még annyi h 175 centi testmagasságtól ideális.
Srácok kell valakinek egy UFO gerincprotektor?
CSő új, elég jó a cucc.
Új ára 16600 13000-ért bárki viheti.
Faterral is meg egy vfr-es egy k1150-es meg mittom en milyen choperessel ...
Na itt az idő ! Jövő hét elején megjönnek a versenyidomok az új Rs-re. Képet küldök ahogy összeraktam!
Fontos kérdés! : van vkinek oldalidomtartója, olyan kis szar műanyagja amit bele kell csavarni a vázba + ami az idomhoz kell (2003as Rsre) . Fontos lenne. köszi
jaja téged láttalak fateroddal jöttél nem?
EGY IGAZSÁG VAN, HOGY NINCS IGAZSÁG!
csak itt annyi a különbség, hogy az R2-t kurva sokan szidják, ezért nem azt veszem én sem.
igazság persze nincs.
en voltam dombradon :) kek tzr :) amugy volt vagy 10 cbr 125 ...
Meg olyan 35lóerős.
Én a garanciáról beszélek. Ha nem azt öntöd bele amit a gyár előír akkor meg nem kell meglepődni ha bukod a garit. Mindig az a legjobb amit előírnak pl néztem egy-két SV fórumot az 1000Sv-be öntögettek mindenféle olajat mert most az 1000ft-al olcsóbb volt (hozzáteszem szánalmas) meg mindenféle full szintetikus csúcsolajakat és a végére mindig kiderült h a gyárilag előírt Castrol Actevo-val legfinomabb a váltó stb stb.
Marea-ba is 180ezer km van csak a gyárilag előírt Selénia 20K olajat kapta 0km kora óta 20ezrenként fél deci olajfogyasztás nincs és semmi kopás....
Ennyi
volt innen valaki a tegnap-tegnap előtti dombrádi motorostalálkozón? láttam két rendszám nélküli 125ös rs-t.
ja az elég harmatos...
v2es létére képest elég pörgős, de lomha.
a vt 250-et azt elhiszem...
te képes lennél hagyni magad? mert én sose
nemtom, más zxr-el nem kergetőztem még, de ez végre tudott csak többet mint az rs. de a vt 250 spadat azt fogja az rs.
Vagy azt akarta legyen egy kis sikerélménye a srácnak.
Ako az tényleg ganaj volt. Egy jó állapotú zxr250-est amin jó pilóta van sose lehet megverni 125-ös 2t-vel... Ez 100%
mikor megjött a jogsim , aznap egész este egy zxres sráccal kergetőztem, 145nél ment el lassan addig picivel elöl vtam. csak a hangja volt nagy.. de lehet h egy agyonhajtott gané volt, kivülröl eléggé egybe volt.
azt biztos hogy nem, de azt te sem az rs-edel
és a zxr 250-t?