Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát azt mondjuk nem csodálom... Azt még én is leverném asszem
enyémnek kutya baja, lecseréltem benne a dugót mielött vmi baj lett vna. tegnap egy rg 125 wolfot csunyan megvertem
Ha belegondolok hogy én is apriliát akartam venni.... Nem bántam meg hogy cagiva lett belőle Így még nem kellettem szervízre költeni egy forintot se
Ciao mindenkinek!
Kinek és mennyit megy az Rs-e végre?
Jó estét!

Ma egy haverral motorozni elmentünk megálltunk a Kiskunlacház-i Mol kútnál mikor jött egy kawa 636ossal egy emberke, hogy hol a reptér. Elmentünk nagy nehezen bementünk és egü-éknek a sátránál voltunk egy kicsit. (egümotors) A reptéren pedig holnap robogók fognak gyorsulni de én olyanokat még nem láttam hogy ilyen 70es kis yamaha jog-ok simán 130al mennek volt annyi nagyon szépen tuningolt robogó hogy öröm volt nézni cső gázon simán kerékre kapja, gyorsulásnál is kapkodják fel magukat
Szóval nagyon jó volt az egész csak sajna hazajöttünk
Lesznek új kanyarok is vagy mi van az első képen?
megszívta magát
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy mivan akkor ha az volt ,járattam a motort és aztán leállítottam és mikor beakartam indítani durrant kettőt a kipuff és nem indult be majd aztán utána beindult egy kis idő mulva?
ezmiatt megy itthon a családi balhé. (sztem agyára megyek már mindenkinek ezzel).
De kurva jó lenne tudni mi a picsa baja van. De nem nyúlhatunk hozzá. Mostmár várom hogy a jövő héten mondjanak valamit a békéscsabaiak, ha semmi, akkor szét lesz bontva itt vásárhelyen, fosok a garira. Nem ér nekem annyit az egész, hogy a natixosok megint hozzányúljanak, barmoljanak valamit, és elkérjenek érte egy valag pénzt. Csak közbe a hajam kitépem annyira jó lenne menni :(
Akkor mindegy. Nekem az rémlett hogy esős időben állt össze.
aha... remélem nem lesz nagy gondja és gyorsan kész lesz
nem nyúltunk még hozzá,találgatunk.
Tényleg kiderült h mi történt vele? (levok maradva)
Hello!
Sztm nem számit miylen olaj van benne castrol vagy Motul!
A besorolás a lényeg a Specifikáció: API TC, JASO FC, ISO-L-EGD .
ja és tegnap megkaptam a térdkoptatóimat egy Angyaltól, de rájöttem hogy a profi udvarban nem tudom megtolni úgy a motort hogy kanyarban olyan mélyre döntsek :( legalább 40-50el kéne tolnom
amúgy tegnap megvolt az első napom a 10órás kőműves segédmunkásként, elég rendes kis meló. Fáj mindenem, de testmozgásnak azért igazán nem rossz :))
Kempf Tomiék elküldték az adataimat, most utánanéznek a pestiek a garanciámnak, azt majd mondanak valamit. bízok a csodában :(( Kurvára szeretnék motorozni :((((
Ha jól tudom most KawaZX10R is ezzel szív. pontugyanezzel.
furcsa! télleg ragadósak az új apriliák, csak nem tudom ez miért van így! mi mi a faszomért szopókázzunk? azért vettünk új motort, hogy megbízhatóbb legyen mint a 15 éves Futura. Erre ez 9000km után beadja a kulcsot? elvileg ezekben 16ezrenként kell dugót cserélni, szal attól még messze volt! Full szintetikus olajat kapott, min. 98as benzint, mindíg be volt szépen melegítve, és nem hajtottam szét agyon, pályát nem látott (nem mintha az olyan befolyásoló lenne), és karban volt tartva.
Akkor csak elvárhatom már hogy ne baszódjon szét 1 év után! Főleg hogy tényleg nem koppon járkáltam vele, úgy látom (meg mások is), hogy nagyon vigyáztam rá.

motorozni akarok
Van benne valami mert mikor vlami baja lesz a gpnek a gyártó egyből bevizsgálja a blokkot h milyen olaj van benne és ha nem olyan amit ők mondtak akkor hopp garancia....
esős nyirkos idő? háááát.
százágra sütött a nap, volt vagy 30 fok.
miután leállt, és szarakodtam vele fél órát az út mentén, elkezdtem tolni, akkor jöttek a felhők 1ik percről a másikra! és leszakadt az ég.
bár lehet benne valami amit mondasz, de az esős nyirkostól kurva messze volt.
Ez hogy csak ez vagy csak az jó bele semmi köze nincs hozzá, SZERINTEM!

PL: mobil1 van írva a futurámon a pegasomon is az volt, de én még soha az életbe nem öntöttem bele olyat, és nem is fogok, ne ragadjon már meg tőle. Elég ABSZURD az állításod.

A futurámba az előző tulaj HAJTÓMŰ olajat öntött. Amíg vannak ilyen elmebetegek kell a garanciát valamilyen olajhoz kötni.

Nem azért mert CSAK az R2 vagy csak a motul 710 jó hozzá.

Meg egyébként is TYT esős nyirkos időben akasztotta meg, eléggé sanszos hogy a rossz karburálás miatt történt.
ez így van, ezér IS rakok bele R2-öt..
Egyik havernak az Aprilia napon ragadt meg az RS. El is esett. Ez biztos jó reklám volt nekik.
Igen és a gyártó azt is megadja h mit ajánlatos beletölteni mert mondván ők ahoz az olajhoz fejlesztették a blokkot. Ha nem azt öntesz bele és megáll az már egyéni szoc probléma
Alakul a kecskeméti gokartpálya hállelúja!
A garanciát viszont a gyártó adja nem?
Jaja,csak ne kelljen fizetni