Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÁÁÁÁ, bazz Tyt! Kurvára sajnállak. Én is most tudtam meg, hogy az rs-em amit eladtam megállt. Tiszta szar. Nálam volt másfél évig és semmi baja, most eladom és puff.... Á sajnálom a mostani tulajt is.
vedd meg ha tudod, nagyon jó gép az
Hozzánk is hordanak olyan motort amit nem nálunk vettek.
Meg van olyan aki nálunk vette, és nem hozzánk hordja szervízelni

Csak nem akarlak átbaszni
faszomért hordtam eddig kecskemétre szervizre.
mondjuk legalább jót motoroztam
fel fogom hívni amint kiderül mivan.
Még ha németből hozod a motort akkor is garanciás ....
Megveszed Pesten a motort, aztán mindígodakéne hordani szervízre
Na-neeee

Minden magyarországi kereskedőnél van 5 év garanciád.
Akkor lenne kivételezés, ha mondjuk 5 évet vállal rá a magyarországi Aprilia, de a Natix aztmondja hogy ő 7 évet vállal, csak nála vegyed. és ha a 6. évben történik valami akkor csak a Natixnál érvényes. Amúgy 5 évig akárhová viheted...
Mondom beszélj a Csabai csávóval.
Még messze sincs olyan nagyon ...
ebben a henger is benne lenne.
de reméljük az nem sérült!
na jó meg hütővíz és fagyálló is kell:))
Egyébként neh már 150-en legyen egy dugócsere. eszem megáll... miyen órabér az? a dugó kb 25, meg kell egy tömités azt csá....
ja most az van, hogy valamikor szét lesz borítva, megnézzük pontosan mivan, aztán telefonálgatok körbe az apriliásoknál, hátha valahol megcsinálják garanciásan.
Tényleg igaz az hogy a garanciám bárhol érvényes?
köszi mindenkinek! jó arcok vagytok!

leginkább most az aggaszt h nem motorozhatok. már hiányzik, pedig tegnap a "baj" előtt rohadt jót mentem!
Gondolom kinti papiros ritka gép 3henger/2t (gyárilag 70x-le)ha darabra megvan+müxik annyit megér....
Jaja hívnak nem tolonganak de hívnak!Csak az a gond hogy nagyon sok f***van
Hy!
Felvettelek MSN-en!
és hívnak? mert ha nem akkor szerintem bukó. én is kértem az enyémért 450-t bár qrva sok minden új rajta és csak első nap 3-an hívtak fel, összesen kb a 2-3 hét alatt oyan 7-8an.
ez nem megszorulás!Az én régi rs-emel is ez volt mentem téptem neki egyszer csak olyan hang mint a simson kipu nélkül aztán megállt!nekem eltörött a csapágy a fütengelyen és a hajtokar kiverte a blokk alját!a második megállásom az 800km után volt az uj dugoval,ott pedig átfordult a gyürü és végighuzta a hengeremet!ugyh fel a fejjel!2t forever!Van most 250ér egy ns400as fent a neten!full tuningos 90paci!sztetek megéri?
Így van nekem is ez b.ssz@ az agyam.
MAjdnem vatta új motor és széthullik. Akkor mit lehet várni egy 10évestől?,
9000km nél azért ránézhettél volna a dugóra mind1 az most úgyis cserés, meg gyűrű, meg sztem hajtókar is...zsebbenyúlós de nemvészes!
arrow cső az biztos odakent neki... ez a durva 1éves gép és elfosta magát
ezért fogadtam meg hogy az uccsó 2T gépem a mostani aztán R6!

fel a fejjel Tyt!
Kitartás öreg
Én 3 évig bírtam
Leköpni biztos leköptem volna
Akkor ezt már nem cseréled R1-re.
részvétem Tesó:( ..benne van 2T-nél a pakliban..de annyit csak nem nyitott az arrow rendszer..volt h hátsódob nélkül mászkáltam 1 napig nyelezve..akkor sem volt gáz
és akkor az analóg gyári óra mennyit mutat? 210 nanevicceljünkmár
sztem el van állígatva mint a fene mert 12liter ....
faszán kimotoroztad? taníts mester, én is szeretném majd egyszer
12lityót eszik?