Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak mondom hogy gps-el mértema végét 12-lityót eszik mindent kicseréltem és 20kg-ot faragtunk le a súlyából hidd el megy ennyit!csak már nagyobb kéne mondjuk egy cbr600f
Mert így is mondhatod hogy a "GYÁRI FÚVÓKA KERÜLT VISSZA" csak épp nem a gyári méretben ...
persze hogy értem,ismerős a téma mikor lusta vagyok fúvókát keresni én is azt csinálom
Oké-oké ....
De érted mire gondoltam
De akkor nem a gyári méretű maradt(én mintha azt írtam volna hogy gyári MÉRETŰ)
Vagy a gyárit dörzsárazták
Hát azt tapasztalatból mondom nem szokásuk a márkaszervizeseknek,nem szokták kivenni a tűt bár ez saját tapasztalat.Ha ez esetben ez történt én kérek elnézést.
gondolom a tűn állítottak
Ha benne hagyták a gyári méretű fúvókával akkor hogy adtak neki több kaját?
És mekkora volt a gyári főfúvóka?115-ös(11kW) vagy 125-ös?
Hát nemtom mennyivel megy tőle jobban. Szerintem nem olyan egetverő a különbség. Fogyasztása is eleve több lesz ezek szerint. Hogy megérte-e azt meg majd akkor mond mikor ki kell fizetni a kárt Azért remélem hogy nem nagy a baj és olcsón megúszod...
szép hangja van, nincs benne katalizátor, és jobban megy tőle. akkor meg megérte.
gyári fúvóka maradt a gépben, picit több nafta lett neki adva.
Mennyiér vetted az RS-t
ööö nem is a 2t-t akartam ezzel fikázni. Azzal nincs semmi baj. De ha nekem lenne egy zsír új 2t mocim mint neked én biztos nem játszanék sportkipufogókkal meg ez miatt nem hordanám karburátor állítgatásra. A gyári beállításnak nincs párja. az a néhány lóerő amit nyesz nem fogja megváltoztatni az életed. Nekem ingyen se kéne a mitomra ilyen arrow kipufogó (nemhogy annyiért amennyiért adják őket). Ezzel nem téged akarlak baszogatni de szerintem abszolút fölösleges dolog...
JoeZ papának is szólt
oszt"?!
benne volt a pakliban. vanilyen.
ettől még szeretem a 2t-t és eszemben sem volt belerúgni, vagy akár otthagyni.
Love RS125
Hali!
Hamar megölted a gépet...
Tyt, az msn-ed meg tod adni?
Akkormeg-
nekem is jópárszor így is meg máshogy is.
Akadt már így motorom.
Jaja natixos Rs125-ös volt itt is amire amikor felkerült az arrow leszakadt a dugó teteje, érthetetlen okokból...
Hy!
670 e Ft az úgy elmegy, ha nem viszik, akkor vidd lejjebb az árát. Én nem nagyon hangoztatnám ezt a végsebesség dolgot, mert úgysem ennyi és melyik kanyarban mentél ennyivel vagy te csak egyenesen mész ?
ha nem állt be a kerék meg folyamatosan gyengült el akkor szted mi, meg ha elment a kompresszió is.hm? ez nekem is gyanus h utana allt be h átkarburálták a natixosok...
Látatlanba, hogy rátudjátok vágni, hogy gyurutores, tiszta vicc.