Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1hengeres boxermotor...
hmm nezegettem jovendobeli motoromat, az azert szep lenne ha dobfek lenne rajta:D
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
és naponta nem 100-200grammot eszel belőle hanem 5-10-t... kivéve a feltöltést...
pedig ha nem valami kreatin mátrixot veszel hanem sima kreatin monohidrátot, akkor az qrva olcsó....
igen? no,ezt nem is tudtam:) de zsír az annál több nem?
ha tehetném,a kreatint lehet h majd kipróbálnám..de anyagi megfontolásokbó l1előre hanyagolo ma témát, beérem azzal ami itthon van
hohó, a sertéshúsban a legtöbb a kreatin!
off:ez így van... semmi sertéshús..csirke,csirkemell minden mennyiségben+tojás+banánturmix..:) igaz nem is vok nagydarab állat,de a 72-73 kg-mhoz el vok a 38as bicóval..
96 tól 2005 ig mindegyikre jó, fellehet tenni, de a 99től a 2005ig az a forma...

110/70 ZR 17es gumik!
sokkal szebb így
aha Kisvárda
Hello az msn címem aprilia-rs-racing@hotmail.com és Gyálon lakok Z3 veled eggyüt voltam kinn kakucsringen enyém a fekete Rs
hello engem is érdekelne msn címed van?
Ja csak más egy kicsit az érzés amikor a 600-as megindul 10000 fölött
Hol laksz?
Hello 2700ft/db de attól függ mennyit viszel
Hy!
Mennyiért adód a Castrol Power 1 Racing olajt?
kisvárdai profi parkolójába csináltuk a képeket
jóaz csak megkell szokni
Okés felvettelek akkor majd megbeszéljük Msn-en
"A kategóriára jellemző módon a fordulatszámot érdemes a 10.000-es határ felett tartani, illetve a kanyarbejáratoknál a sebességi fokozatot helyesen megválasztani, különben a kigyorsításoknál állva hagynak minket."-ZX-R6

Érdekes,amikor a 2T motorokat szídják mindig azt mondják,hogy pörgetni kell,hogy is van most ez?
hát ahogy elnézem a mito ülése elég diótörő lehet.
Mito még mindig mennyivel szebb :)
Ciao!Engem érdekel az idom!Mikori Rshez van?
50esre jo hatra is? nekem 130as van hatul es sztem azen elso gumim nagy lenne a cbr hatsojahoz kepest :D