Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csőő érdekelne a Dunlop gumma, 50esre kéne hátra. Mekkora a mérete megtudod mondani ?
50es
A mitos csinálja a legjobban neki rendszáma sincs
van RS pályaidom! MSN en vegyél fel vagy telefon! 06205140810

Dunlop D207, D207Gp, D208as első gumi eladó!

50esekre jó hátra is, Cbr 125re is, illetve RS, Mito stb
nagyon jol tetted h leszedted azt az undorito rendszamtartot
Budapöst?
ma a profi parkolóba
nem. mivel nem ertesz hozza vigyel el szerelohoz.
akkor csak egy gyertyát kell vennem?
rossza gyertya
akkor scoe ugy látszik nem csak az én mitom van ien sorson egy napoit használtam és kijöttek a hibák aprok de idegesitöek aksi kuka , lánckerék alá kéne gumi vagy mi , kuplungom fullra le van lazitva de igy is folyamatosan csuszik ugy h uj kell meg rezonál non magas fordulaton csak tegnap használtam huzamosabb ideig 2 személlyel tegnap 240km-et biztositás , eredetiség vizsga , átirás huzos nap volt ja ha refim meg a lombkoronát világitja non boldog voltam sötétbe ismeretlen mocin tompitottal mien váltó oil kell bele 10W40 vagy van külön váltó oil amugy a repsol competiton 2t oil jo mert nem piros volt hanem arany szinu de bele raktam
újabb rsek is csinálják ezt, ez apriliabetegség am a kuplungkosár miatt van.
hali! van egy kis gondom! behalt a mocim. jottem vele és várostáblánál lasítottam és elkezdet leesni a fordulat lassan de ha behuztam a kuplungott akkor viszont pörgött rendesen és utána ráfordultam egy utcára és ott leált szép lassan. után se önindító, betolni se lehetett me megállt a kerék, a gyertya nem ad szikrát de az aksi meg tökéletes. szerintetek mi lehet a gond?
az a baja hogy zöld.
Lehet hogy Ducatid van . Azon szokott olyan lenni.
mi lehet rossz ha behuzom az rs-en a kuplungot, elcsendesül a blokk, ha kiengedem meg hangos! mi lehet a baja a kuplungnak nem tudja vki?
hát rám. nincs más csongi. csak csongor
csongi nickel te mire következtetnél?
Az még kringre is kevés lesz
valaki megtudná mondani h mekkora fogaskereket lehet kapni előre ami jó kicsi! mondjuk 13-ast lehet venni vhol? vagy van valakinek?
Húú de meleg van itt a forumon!
Honnan tudod mekkora a hátam te kis huncut?
huhhh....
öcsém úgy összevágna,hogy többet össze sem raknának szerintem pedig kb 60 kg az ember!
Szal ezzel csak arra akarok utalni ,hogy lehet Csongi lecsavar attól függetlenül,hogy negyed ekkora a háta


Amúgy ma vettem észre,hogy elhagytam a levegőcsavaromat :(
Honnan lehet olyat szerválni?
Geri te meg valami életjelet adjál már magadról mert hullik szét a vas