Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek uj nick?töröltetted a régit?
Skacok,, júni 1, euroring?
ott a pont
hi
aki rs 125 akkar venni cuccokat akkor itt a helye http://www.motorize.de/
ha ismeritek akkor
puhányok vagytok
1-1,5 óra????

Nekem az Sp-n városban nemkell fél óra

Ujra kénr kondiznom csuklóra mert gázos lesz igy!!!



Tyt szép a motor tudtad te mit kell venni!!!!
Ja erre is van 5 év gari?????
közúton 1-1,5 óra alatt teljesen lezsibbad a kezed... pályán is csak nem veszed észre
Szép a géped! Gratula hozzá. Gondolom nem 2 évig lesz meg Kényelemröl mit tudsz elmondani?Mert nem néz ki ez se olyan tul kényelmesnek, persze tudom hogy ez egy sportmotor, de attol még lehet kényelmes.
hát azt a jegyzetes dolgot eléggé elnéztem, sorry.. most látom mekkora faszságot írtam.

természetesen 1kw = 1,35 LE

jah ittvannak képek... egyenlőre telefonosak, majd csinálok fényképezőgépeset is!!
nekem is 21 kw-os a forgalmim szal semmi gáz azzal mi tudjuk h 26 kw :)

nem irtatok sokat amig ellátogattam külföldre 3 nap alatt másfél oldal?mi ez kérem szépen?:D
most néztem, megint 20 perces futamok lesznek csütörtökön és köztük 10 perces pihenő...
gratulok azoknak akik eheyett inkább suliba mennek
Ez igy van!!!! Tyt tényleg szar az a jegyzet.....
1,36LE=1KW
177
Elég szar jegyzeted van....
fizikai jegyzetem szerint:

1LE = 1,35 Kw

Dudus tévedtél :P
Tévedsz Dudus1
Én mindíg abból indulok ki, hogy pontos szorzó értket kapjam, hogy a 15LE-t elosztom 11kw-tal és így megkapom az 1,3636363636363636363636363636364-et vagyis 1kw-at ennyi LE és ezt szépen beszorzom az említett 26kw-attal és meg is van az eredmény= 35,454545454545454545454545454545 LE
Köszi a segítséget :)
az összes Aprilia RS-ben van power szelep sőt talán az aprilia összes 125 speed gépében volt van és lesz is
Sziasztok!
Volna egy kérdésem! PLS ne röhögjetek ki! Még nagyon kezdő vagyok!
Szal a 95-ös RS 125-ösökben van power szelep?
csak megsúgom h. 26kw az 41,6 lóerő szal ennyit az adatokról :D
36Le Az már szép.
A Mitót veri?
Eddig hány Le-s volt az RS?
Hát én hasznalauton is emg a hasznaltmotoron is, így ovlastam 26 kW (36 LE) és ez a 2006-os...na most h van ez?
huh sorry h 2 lett belőle
hehe én úgytudtam h a forgalmiban 24kw lesz... ehelyett 21 van benne
elvileg még ebben a "teljesen fojtatlan" verzióban is van vmi fojtás a hengeren a kipuffnyílásnál
nemtom mi igaz belőle, lehet csak a garanciális szerelőm beszél hülyeségeket! a fene tudja..

Bence!
nemtudom még...
majd meglátom

Tisz.