Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de egy ész vagy :D
1.A forma 1es autókon száraz időbe se slick gumi van
2.amin már van bevágás az nem slick gumi
hát van vágott is különben nem tudnának menni esöbe a forma-1esek meg a motogp-sek se
Motoring, nagyjából erről van szó. Jól látod, a Gixxerezer, az R1, meg a ZX10R, CBR1000R azok gyorsulásban és végsebességben lenyomják a Ducatit vagy az Apriliát, de azért annyira nem húznak el nyugodj meg :)

Másrészt a V2esek jobbak pályán, mert kisebb a mozgó tömeg a blokkban és keskenyebb az egész blokk..
De pl. egy RSV nyomatékrugalmassága szvsz jobb mint a GSXR1000nek...


Rsata!
Ja hogy a fantázianeve ez a guminak! csakmert maga a slick gumi az ugyebár vágatlan, és teljesen sima..
Tyt!:
Kisebb a teljesítmény, tehát lassabak és nem nem gyorsulnak annyira?
Tehaát egy GSXR1000 vagy CBR1000 esetleg ZX1000R odaveri az Apriliát és Ducatit?

Többiek!:
Bocs az OFF-olásért
úgy slick hogy rá van írva! van sima dragon meg van dragon slick! rá van írva h közúton nem lehet használni!
?
a pirelli dragon mióta slick?
tettem fel videót magamról és a kis simsonról!
azt jelenti hogy a Ducati 90fokos V2es , az aprilia 60fokos V2-es, míg az MV az sor4es.
Ennek a kialakításnak köszönhetően a V2esek nyomatékosabbak de kisebb a teljesítményük.
ja hogy konkrét tipust kérdeztél passz
Hát az hogy MYagusta az sokat nem takar számomra.6-7tipusuk van asszem.
A Brutale-ról tudok meg az F4 1000 külömböző változatairól.
ez a legolcsóbb:
MVAgusta F4 1000R
174LE
111Nm
192kg a száraz tömeg
tank:21literes
ár:5 229 000FT (mecsek Motor)
Csak a neve kerül annyiba. Mondjuk én is oda vagyok érte . Tervezem hogy gűjtök, de félek, hogy egy GSXR simán lealáz. És az milyen cinkes már? Amúgy asszem 10millió. Használtan kapsz 4-ért is.
Amúgy a CRC (Cagiva Racing Center) és a Ferrari közös fejlesztése az Mv Agusta. A legmodernebb motor! "Olyan mint egy félbevágott V8-as Ferrari motor."
Az Aprilia és Ducati 1000-i kevesebb lóerősők, de V motorosok... ez mit jelent?
Jamal látom te odavagy az MV Augusta Massimo Tamburini-ért...mi kerül rajta 12 millába?hány Le 200 ?:D
Phoneman!
162 km/h-t mentem de még bejáratós a gép, és ment még volna...
95kg körül vagyok ruhástól.

töltsd ki az adatlapod!!!!
Tyt aztmondtad h 165 mentél az Rs el, akkor egyenesbe mented? Hány kilo vagy cuccal együt? Meg ment még volna?
oohh hülyék azok a szalonba....multkro felhivom a Nyiregyházi Apriliát kérdem h paripás van a sazlonba? Mondja a pali neki azt mondták 29-30 mondom jo mert én ugy hallotam h 15 és 36 lovas van, erre mondja kapcsolja a műszaki kollégáját. Mondom oks, kérdem tőle is erre elkezdi nézzem meg neten, mondom okos vagy fiam ülj előre. Ennyi eszük van szinte semmi, vagy alig tudnak valamit amocikról amik bennt vannak....
akkor én kurva jó helyen vok....
ha én kérdezek valamit akkor azt itt mindig megértik nem hiába kapták meg a z év aprilia kereskedöje címet...tök korrektek...Motorsport Szabó
hát én a Kecskeméti Natixnál vettem a gépet, ott mindenki segghülye és közük nincs a motorokhoz...

a szentesi aprilia hasonló...

minek foglalkozik motorokkal az akinek semmi köze nincs hozzá és még csak nem is ért hozzá?
áhh a nagyon hülyék az apriliások... amikor még ott kerestem az elektronikát akkor nem tudták megérteni hogy mit keresek... mert az ő számítógépükben nincs rajta az elektronika dobozom a képen .... és akkkor szerintük az kb nincs is.... szal kukik
én multkor épp a budakeszi apriliánál ücsörögtem és amig hozták nekem a fékbetétet dumálgattunk és kérdezte h lovas most akkor ez a 2006os RS... azt mondja 28. néztem rá, hogy nem létezik, mindig is 33-36 körül voltak. de nem h az 28... sztem tuti nem de ráhagytam
yah nem hiába fojtják le a 125-ös mocikat 15 Le-re...... A1-el lehessen hivatalosan vezetni és többen megvegyék... mert ha csak A.korl.-al lehetne vezetni akkor az gázosabb lenne
Én is úgy tudtam, de lehet hogy rosszúl értettem az oktatóm.
Talán úgy kell értelmezni, hogy ha már 125ccm-es akkor szarnakk rá, hogy milyen bika. Olyan mint az 50-eseknél, hogy nem mehet többel 45-nél gyárilag!
Persze h xarnak rá,mert senki sem hiszi el,hogy egy 125ös 15lóerős..esetleg ha cbr125 .Amúgy meg hülye az oktatód,mert hivatalos az A/1 kategoria 11kw ot enged meg.Ez a jogszabály akárhol utánna nézhetsz.
Nekem mondta az oktató, hogy az tökk mindegy milyen erős ha 125ccm-es. Ha mondjuk 80ccm-es akkor nézik a 11Kw határt... Legalábbis én ezt szürtem le belőle. De az biztos hogy ha 125, akkor A1-el lehet vezetni.
Én a Cagiva Mitóval vizsgáztam forgalomban és a papírjai szerint 17Kw-s. A vizsgabiztos nem szólt semmit, monda, hogy rendben van.