Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszerre
Tudomásom szerint melegen tapadnak a gumik a legjobban. Stoppihoz meg az kell nem?
nem úgy van hogy a hideg gumi csúszik és a meleg viszont nem "annyira"
tényleg (nem mintha akarnék) de stoppiezni csak hidegf gumival lehet??
na felhívtam a motorszerelőt, holnap viszem hozzá a mocit. Megnézi a powert meg minden, hátha meg lehet csinálni, és akkor euroringre pöpec géppel mehetek...
mondjuk ma megingott a bizalmam az első gumiban mert amikor behuztam h stoppiezzak egyet, qrva nagyot csúszott szerintem fel volt már melegedve a gumi, nem tom mi lehetett...
az 50-re is fizet szerintem mert azon is van kötelező bizti.....
és pl.akkor is ha csak köt.bizt. van a mocin?50esen?
szerintem biztos hogy fizet......
persze,persze megértelek.utálom az ilyen nőket!tényleg ha autós miatt esel,vagy autóssal ütközöl és ő a hibás akkor fizet a biztosító?
persze hogy motorozok tovább nem is gondolkodtam hogy nem folytatom, csak tudod ha magamtól esek el vagy én miattam van kocc akkor elgondolkodok hogy mi a faszt csináltam meg ilyenek, de úgy (szerencsére csak majdnem) összetörni a motort hogy egy nő akinek max a fuckanal való rámtolat azért elég szar dolog, főleg hogy utána 2 utca múlva megint kijöttek elém és mikor megláttak a papa besatuzott az út közebén keresztbe állva, és ilyenkor ne legyek ideges???? BASSZA MEG A JÓÓ KURVA ANYJÁT AZ ILYEN
nem muszály,de ha nem motorozol akkor elvonási tünetek jelentkeznek az viszont ártalmas az egészségre.szóval csak ajánlatos
pedig azt kellett volna
kjeresztezödés ez aranyos
Hát ilyen már nekem is volt h rámtolattak! Elég sok pancser van az úton! de ettöl még muszály motorozni!
Kb amikor elmegyek motorzni mindig van 3-4 necces helyzet, nem az én hibámból hanem valami pöcs autós, idáig nagyon többségben nők miatt. Ma is egy hülye picsa majdnem összetört.... rámtolatott a geci kjereszteződésbe, semmi tükör csak kiakart kanyarodni de csak egy félsávot ment ki utána megállt és gondolom megijedt, és kőkeményen elkezdett tolatni, próbáltam hátratolni a motort de kb bevoltam szarva m,ert 7-es bmw szintű merciben ült a ribi, de nyomtam a dudát mint a gecc és üvöltöttem szal utolsó pillanatban éppen hogy észrevett, mindkét irányból m,egálltak és kiengedték mert kilógott az útra, nagynehezen kikanyarodott , dekb 5 cm-re állt meg a kerekemtől...... Akkor gondolkodtam hogy utána mek és lerugom a kibaszott tükrét de mondom nem ér anniyt az egész mert megijed azt rámrántj a a kormányt.
hát ez nagyon nagy
de nem aza vicces benne hogy alázod a CBR-t...
az hát
THX!olvasom
ezt én is elolvasom tuti poénos
én benne vagyok!
bár nem jó a powerem de mind1...
hányadik oldal környékén?
hát olvass bele a topicba, próáltuk felvilágosítani őket, de nemsikerült.
kitiltottak?mér?
Csak, hogy tudjak írni cbr125 topicba :D