Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe én úgytudtam h a forgalmiban 24kw lesz... ehelyett 21 van benne
elvileg még ebben a "teljesen fojtatlan" verzióban is van vmi fojtás a hengeren a kipuffnyílásnál
nemtom mi igaz belőle, lehet csak a garanciális szerelőm beszél hülyeségeket! a fene tudja..

Bence!
nemtudom még...
majd meglátom

Tisz.
hogy-hogy 29,5 Le nem 15 Le -s és 36 Le van? Vagy a 36 Le vetted csak már uton csak 30 Le vagy mi?
Nemtökmindegy milyen az ülés?? :) Mikor csak a combod van rajt kanyarban akkor tökmindegy :) Mitoé mégkeményebb :)
Tyt! csütörtökön pályanap! csak apriliásoknak... jössz nem?
a 29.5 lóerőset.

képek hamarosan .. :)
Gratula a motorhoz!
majd rakj fel róla képet!
jah és a 15 vagy a 29,5LEöset vetted?
ja mégvalami... a fogyasztás 2,7 L/100km... :) najó nem is mentem 70nél gyorsabban
köszi!!

ma elég jót motoroztam, már benne van 300km!!!
Tapasztalatok:
Az ülés még mindíg kibaromi kemény.. amúgy nagyon pöpec gép, isteni vezetni!!!

Hétfőn viszem 500as szervizre :)

képek hamarosan, csak most 1 szabad percem sincs :S
Gratula a motorhoz....remélem,hogy juliusba már nekem is meglesz....áááhhhh jo kis gepu....
Majd fotózd már le is rakd be ide...
hát.. majd máskor... amúgy hová valósi vagy?? muti 1 képet a verdádról!!
byez
Tyt
Kár hogy nem jössz,jó lett volna,nah mindegy amugy az 2 ropi tényleg elég sok de én megyek,tényleg jó lenne ha majd kerülnénk eggyet(vagy inkább totyorognánk)az enyém is bejáratós ugyhogy tudnánk eggyütt haladni
köszi a gratulációkat mindenkinek!

Sweet Freedomra nem megyek
voltam már néhányszor, egész jó buli, de most a streetfighter ki se volt írva /lesz 1általán?/. Másrészt 2éve még csak egy ezres volta 3 napos belépő asszem, most meg a napi is 2000/fő... most inkább eltankolom azt a 4ezret /úgyis a Kedvesemmel mennék/..
De ha bejárattam egy közös gurulásba benne vok!!

.na megyek motorozni :))
bencce te hány cm magas vagy??
Szeva,gratula a motornak,gondoolom éled magad rajta,de remélem felavatod egy motoros talira és eljössz makóra(vagy már elmentél)én szombat délután megyek
Gratulálok!
Az legyen életed legnagyobb problémája, hogy egy új motort kell bejáratnod, milyen rossz is Neked !
Gratulálok a mocihoz!!!
Gratula Tyt
De azért képeket várunk rólla ide a fórumra
köszi!

jaja ezvan

de megéri bejáratni :)
ááá gratula!

a legszarabb amikor nem pörgetheted:) és beállsz 4500-ra és a csuklód ott megáll és állanan rázni kell mert qrvára elfárad és bezsibbad
ja igen és a 100km alatt a seggem fájdult meg de nagyon.. a szokásos jobb csukló zsibbadás most is megvolt... de az ülés keményebb mint az előző apriliámon volt
van egy olyan érzésem hogy ez 160nál is tapadni fog!!
nah grat!

u.i.: 65-el a jogom is tapadt az útra :D
BÁZZZZZZZZZZZZZZZZZEG
IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEN

VÉGRE VÉGRE!!!!
Itt áll a garázsomban a Kicsike :)))
a Szerelőm szerint nem szabad 4500fölé forgatnom, úgyhogy kemény 65el hoztam haza Kecskemétről :D /100km.../
Namind1, isteni a gép, imádommm!! :))
Kurva jó vezetni, kézre áll minden, kibaszott jó a futómű, a fékekről nem is beszélve... fogja az utat mint ha sínen menne Menetteljesítményről egyenlőre nem tudok mit mondani.. :)
Kicsit furcsa az előző után, de nagyjából hasonló ezt vezetni, csak sokkal jobban egyben van!! :)
Éljen a "06os Rs125!!! :)))

aprilia aprilia aprilia

ui:
nincs ez elbaszva, olasz rendszám sokkal kisebb a miénknél, ezt meg arra tervezték Teccikérteni? Az enyimen eltolták picit jobbra a rendszámot + a kipuff arrébb lett fogatva egy távtartóval. Ma 123kmt mentem vele és semmi baja 1enlőre a rendszámtáblakeretnek :)

sempre aprilia
forza due tempi
Sziasztok!

Nem lenne kedvetek hétvégén valamerre gurulni egyet közösen?
Ha valakit érekel a dolog írjon!( Remélem sokan leszünk! )
Mert még jogsim sincs rá, de szeptember körül kezdem a kreszt. Én még csak a feltörekvő 50-es korosztályt erősitem, mert még csak 15 vagyok. Aztán nézegetem ezeket a 125-ösöket, hogy tájékozott legyek. És most csak megakadt a szemem ezen az olasz csodán, és megnézegetm a képeket rola, de eszem be sincs gondolkodni a megvásárlásán. Csak ennyit akartam, téma lezárva.