Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig a SuperBike mostani számában is ezt írták az RS125tesztjéhez.125ccm,33nyiha
Az egy elég nagy ökör lehetett aki ijet mondott
tájákozottak...
A1-es jogisval 125ccm és 33kw lehet vezetni....multkor mondták az motorosuliba..
11kw-15 ló
az A1es jogsi hány kilowattig szól? azt tom h max 125cm3 de hogy hány kilowattig?
Matt az én Sp-m re gondoltál?
Már hogy a viharba ne lenne Gilera topic!!!???
Én csináltam

Írtam is bele na ott válaszolok a kérdésedre
Csá Joe-Z!
Nem találtam külön Gilera fórumot ezért ide írok.
Mi a különség a Gilera Sp-01 és -02 között?
Illetve az SP-k és a Crono125 és GFR125 között?
mert?nem értelek
Milyen 50-es papírral??

Ezegy állat!!!
egészen idáig itt sem, gondoltam ma végre motorozhatom, de most kezdett el zuhogni

mára is marad a tanulás :(
Hihetetlen..Nem esik az eső....
valaki tudja h az RSben milyen márkájú fékbetét van gyárilag? Brembo?
nekem fékahtásilag nagyon jó tapasztalataim vannak a ferodo val kapcsolatban, főleg a szintereses, avgy a sárba valóval(mert van külön ilyen is)
csak az a baja hogy anyira kemény hogy a tárcsát is zabálja, és hát a tárcsa vétel nem olcsó dolog.
hát én eddig a Ferodo-ról csak rosszat hallottam... A Futurába olyat vettem hátulra, tapasztalat nincs, ha az első fékhez vettem volna akkor tudnék valamit mondani..

Minden esetre a Lucas-t mindenki nagyon dícséri!
láttam Gilera SP-02 50es paiperrel 260 000 HUF
Én Ferodot használok az Sp-be és nagyon jó!!!!

Volt már versenybetét is elöl de amugy csak sima sportbetét van benne mert a versenybetét eszi a tárcsát és szerintem annyival nem volt jobb... Elég ez a fék igy is 320mm 4 dugattyú fémfékcsövek elöl hátul versenyfékolaj. Igazi egyujjas
De viszont a versenybetéttől olyan fényes volt a féktárcsám mintha tükörbe néztél volna!!!! Annyi előnye volt
Rs125!
Nekem még mindíg van "kurva nagy akadás"... Most épp elektronikát próbálunk bele normális áron szerezni!! A gyárit meg visszarakom bele amikor viszem 4000renként szervizre!!
Bremboo
pontosan
Az elektronika...... semmiféle akadozás nincs 5 és 6000 között, egyenletesen és szépen húz
Brembo
Vegyél Lucast az elég jó
5000 alatt, az tök jó! mármint nem vészes szerintem