Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ezt halál komolyan jelented így ki?
A mito erősebb, mert az 125 köbcentis. Az régebbi rs-ek, amiket 123as blokkal gyártottak erősebbek, mert 123 köbösek, az újabb 22es blokkok gyengébbek sajnos.

Ahogy nézem azért jó meleg volt. Vibrál a levegő
hali!szerintetek mito evot vagy rs-t vegyek?meiknek mik az előnyei -hátrányai?előre is köszi!
96rongy.
tom-tech
ott a telefonszáma az oldal közepén, meg az e-mail címe is, de iwiw-en is írhatsz neki.
robotzsaru mindjárt feldönti a tüzért köszi
Rocky sajnos az oldal címel sem jutottam többre . Viszont arra gondoltam ha találkozol valamikor vele, megtennéd h szolnál nekki h nekkem is kellene és ha jössz le Kakucsringre akkor hoznád a gombákat csak elötte szolj ha hozzod. Az ára meg forditva jutna a Tomihoz. Ez megoldható lenne? Holnap azért még megprobálom telefonon elérni.
Tyt, mennyibe volt neked az arrow rendszer a natixnál? holnap megyek tárgyalni a mile motorhoz h kéne egy kipu és h maradjon a gari
Az "én ezúton szeretném üzenni..." részhez tette hozzá a szokásos "meg mindenkinek aki szereti" szöveget. Általában a zenés kívánságműsorok megszokott szófordulata ez
Miaz hogy mindenkinek aki szereti?
Én is ezúton szeretném üzenni tominak, hogy hétvégén tudok csak elmenni fejidomért, és majd beszéljünk msn-en vagy telón, mert szeretném ha gyártana nekem egy távtartót. (meg mindenkinek aki szereti...)
Oké, kösz!
00rs125-nek üzenem, hogy a kepesmotoron a hirdetésében 130.000-et adott meg futott kmnek
Akinek jól megy
hy
erre a kakucs ringre szivesen kinéznék én is most még egyiptomba vok de ha haza jöttem akkor ki mehetnénk ha majd valaki rá ér. csongi te is voltál már?
Viszont akkor valami gumifalat kellene majd a bejelölt részre, mert túl közel kerülünk a szembejövő önmagunkhoz
Én szinte biztos vagyok benne hogy a kék vonalvezetést fogjuk használni legtöbbet, mert úgy bemme marad a sikán, lesz két elég gyors 180fokos visszafordító-kanyar jaaaa és nem utolsó-sorban, így kimarad az a kanyarkombináció a bal fölső részen, amit soha sehogy nem tudok bevenni normálisan .
SOKKAL fárasztóbb . Nekem a kék vonalvezetés jönne be a leginkább az óramutató járásával megegyező irányban.
jaja én is pont ezt az utvonalat néztem multkor amit kihuztál.... hoszabb lesz a pálya... meg fárasztóbb:)
Viszont akkor cseszhetjük a jó kis 1perc alatti köridőket
Azért ha összel befejezik a pályát (szépen gyűlnek a sóder és homok-dombok ) utána kapunk még néhány fasza kis kanyart.
meghajlott első villával nem akartam megtartani

Hát akkor ez nekem kimarad...
hát de:)
bár multkor volt egy 1000-es gixeres srác... látod ha meglenne még a prima-d:)