Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 3 kilós van az 11 volt.
nekem amikor vettem a 6kilós volt 20rongy. most nem tudom mennyi.
A volumass 35 egyébként télleg jó csak kicsit drága.
Ehhhhee mivan itt?
KIiderül h mindenki csak azért motorozik h a konditerem és a ház közötti utat gyorsan letudja?
Nekem egyszerűen nincs időm lejárni rendszeresen pedig volt egy félév amikor jártam ...

De mostanában inkább megyek pókerezni egész jól meglehet belőle élni
Nem azért hogy beleszóljak de ha 3% lenne a testzsírod sztem már nem élnél. Én 8 éve kondizok/kajakozok nicsn rajtam semmi háj de 13-15% a testzsírom. Az izmokban is van egyébként zsír:).
genetika, kitartás, táplálkozás, pihenés.
amugy még annyit a fehérje szart sem ér című okossághoz h haverom most elsőéves nem iszik még fehérjét se, 9.ben kezdett edzeni 28as karral, most 45nél tart 150be nyom 7et. 4év alatt tehát +17centi karba
Bencce, félek hogy kokszon élsz mostanában :) Gyanús vagy Te nekem!
bibibi nekem a volumass 35ösből egy üres 6kilós van itthon akkora mint egy festékesvödör.
amúgy szép felhozatal. Cytogen BCAA a kedvencem, napi 6szemmel jóllaktam, akkorák voltak :D
nekem is van egy pár
nah látod elöbb gondolkozzál! az aluminium öntvényhez szted hogy ragad a mágnes?
a 2006os Rs en is tépőzáras szarral van megoldva a takarócucc felül...
a fémtankos gépeken van megoldva a tanktáska mágnessel, a többin ilyen gumipókos témával van megoldva hogy alul beakasztod...
hát most én is megpróbáltam nekem se jött be.
hát jó akkor vegyél muscle tech-et 20 ért:)
EGY KIS OFF:

Nektek bejön a bikepics.com
Én délután feltöltöttem egy csomó képet aztán este felé kezdett az oldal meghalni.

Most rámegyek megint, és felugrik egy ablak, hogy adjak meg jelszót meg nevet.
Jó, megadom, ami volt, erre semmi sem történik.

Mi a szar van a bikepics-el? :(
a scitec kétségtelenül a legelterjettebb magyarországon amúgy középosztály...
hangulatkép az asztalom alatt
ja és azt a proformot inkább reggelire meg estéhez használd. edzés után mindenképp tejsavó fehérjét nyomj. a szója meg egy szar. kipattogtam tőle a picsába:) örülök h mindjárt elfogy.
az h csak fehérjét szedsz qrvára kevés... lehet nem is arra van szükséged mert vékony vagy és szénhidrátot kell magadba tömni mint a qrva élet! napi2g fehérje/kg és 3g szénhidrát/kg... ha diétázol értelemszerűen szénhidrát le, fehérje fel! nem csak az edzés meg felkelés meg lefekvés előtti meg utáni porokról szól(amik egyébként szintén fontosak)
aztán ha ettől már nem fejlődsz akkor kezdheted a kreatin kúrát a feltöltéssel, hozzá jó adag szénhidrát meg szőlőcukor mint transzponder. meg a bcaa, aminosavak. ha ez sem elég akkor jöhetnek edzés előtt a stimulánsok, g-bomb, locomotive stb....
ezután meg a szterodiok:)
de ez sem garantált. nekem pl oyan a genetikám h hiába zabálom szét az agyam meg költök kb 15ezret havonta csak a porokra, havonta fél kiló jön rám. testzsírom viszont 3% körül :)
biztosan american muscle-t kaptál az hányás:) cytogen meg scitec rulez:)
anapolon:) aztán jól lesorvad tőle a heréd... ha kezdő vagy a legbiztonságosabb az andriol... és persze ha nem kaarsz szúrni!
egyébként meg legjobb nem szteroidozni, bár qrva hivagató az tény, és olcsó is. napó kúra a levezetéssel együtt 7000E ft... ennyiért 2kiló tejsavó fehérjét sem kapsz...
TVSK Békéscsaba OB I/B Ifi, OB I/B felnőtt

És elvileg benne vagyok a válogatott keretbe (serdülő 91)
de soha nem járok válogatott edzésre, meg semmi. Szoval ez ilyen alibi Elivleg válogatott vagyok, gyakorlatilag nem ...

hol jáccottál/jáccol?
ez jobb mint a "min ülsz..."
Mutasd hátad wazze
Megmondom kivagy
vak tyúk is talál szemet bocsi...