Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Hol van helyileg pontosan ez a pálya? Nem vagyok én oda nagyon böszme a TL-lel?
asszem 41 körül. Nem vészesebb a kijutás mint a H.ringre, az E.ringnél meg ugyebár egyértelműen közelebb van.
Kistesó a háttérben


Ja amúgy mennyire van BP-től km-ben?
Huu király
Mi az msn címed és akkor felveszlek és megbeszélünk mindent
előre is köszi
pár kép
Hát én a jövő hétre gondoltam, ez a hét sajnos nem jó:(
köszi szépen!
csak ezt találtam
még ezt találtam
mondjuk a motorba még lett volna 1-2-sec hiszen em sokszor volt lenn a lábtartó . Ha valakinek van képe rólam azt megköszönném ha feldobná!lés ha valakinek kell magáról szoljon mert nálam is van pár kép
Akkor nemtudom,hogy fater mit magyarázott.....
mikor csongi elött mentem akkor igen utána sikerült levinni,rájöttem hogy megtudom oldani az időmérést 60,5sec volt a legjobb
Nekem van.
Jah, jó szar!
minek neked rendes gumi? Jó az neked oda tanyára.
Ha lesz egy kis pénzem akkor beruházok egy jobb garniturára szerintem.
Jah azok a félbütykös gumik
Oké , kösz csak attol tartok, hogy eldobom a vasat , meg a gumijaim sem a legjobbak pályára mondjuk tapadtak azért , na meg kövér is vagyok!
Csak ezt az eggyet találtam
de legközelebb kicsit bátrabban van még szufla abban a motorban csak így tovább
Szevasztok srácok , rólam is van még kép? Háláslenék ha tenétek föl, mert eddig csak egyet találtam.
Amugy jó volt nagyon bocs ha nagyon feltartotam bárkit is , de még elöször voltam pályán és ismerkednem kellett vele. Majd a következönél én is jobban huzzom neki.
Pályaidomot keresek akinek van szoljon
bencce, RS-ed 7vegere kesz lesz? vasarnap jo lenne egyet palyazni
Én 3.-ban nyomom egész végig és nem is váltok
Az Rs power
Ja igen mivel kettesben 160-at megy a gép
A képeket elnézve jó móka volt
Kell vennem egy 125-st mert ez a pálya az ezredesnek egyszerűen kevés itt 2 kettesben mennék végig úgyérzem és biztos vagyok benne h megkerülnétek a kis zümikkel