Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert Fater csak azt hajtogatja hogy inkább télen! Amugy most ugyse lenne jó mert csak 300ezrem van ahoz megmég ugyis gyüjtenem kell!
Lenne egy kérdésem!
Nektek mi a véleményetek arról hogy télen olcsóbbak a motorok?
nálunk pl anya nevén van pedig nem nagyon csípi a motort
Előbb hívtak, hogy akkor mi a helyzet, aztán felbaszták az agyamat és mondtam hogy köszönöm szépen, akkor inkább nem szeretném megvenni a motort, úgyhogy majd bemegyünk az előlegért.

Eltelt kb 10perc aztán visszahívtak, hogy hát jólvan mégis meg tudnak mindent oldani, nincs semmi gond...

Milyen érdekes...
Úgyhogy nem kell kimennem.

Egyébként nem csak a névreírással volt "gond". Volt még más is, de azt nem részletezném. Az a lényeg hogy ,,mégis meg tudnak oldani"" mindent.
nem qrvára mind1 h kinek a nevén van családon belül?
Itt már annyit kavartak hogy semmit sem lehet érteni...
Ezért is megyünk be. Ha nem sikerült közös nevezőre jutni, akkor majd kitaláljuk mi lesz.
A lényeg hogy lesz motor, csak kérdés hogyan.
Hy!
Ha te még nem múltál el 18 tehát elméletileg tanuló vagy és nincs kereseted akkor, hogy a f@szban leszel te az üzemben tartó. Ilyen esetekben te leszel a tulaj és a Faterod lesz az üzemben tartó. De az a legjobb, ha a Faterod a tulaj és az üzemben tartó is mert, ha lefényképeznek akkor még hivatkozhat arra, hogy közeli hozzátartozó vezette a motort (ami igaz is) és nem kíván terhelő valómást tenni.
Faszom tele van már a geci apriliásokkal. (Dunakeszi)

Meg lett beszélve, hogy a nevemre lesz írva a motor, meg lesz oldva minden.
Most hívott a faszi, hogy mivel nem múltam még el 18 nem lehet a nevemre írni, csak akkor, ha kifizetem az egész motor árát. (ekkora faszságot... mért csak utána? előtte mioért nem lehet?)

Okmányirodában megbeszéltem ismerőssel már előtte mindent, el lehetne intézni a névreírást meg egyebeket, de ezek a k*cs*gök itt kavarnak...

Mindegy, nem oszt nem szoroz, max fater nevére lesz írva, én meg az üzembentartó leszek...
Most még bemegyünk, megbeszéljük ezt ott mégegyszer, aztán majd meglátjuk mi lesz

Egyébként szombaton venném át a motort...
Csá
Nekem is tudnál távtartót csinálni a váz és az idom közé mert az enyém gázos állapotban van
Készül a távtartó!
Bocsáss meg kérlek... vegyen csak mito-t
én mindig igazat mondok te!
Nehogymár komolyan vedd! istenem...
Oké, kösz akkor intézem én. Nem tuddom miért nem hozta be nekkem az oldalt.
Nem fix. Évjáratonként változik. De nem sokkal. kivéve persze dani fullpóverjét
Csongi ezek fix adatok!?.... mert ilyesmit hallottam én is!
(gyerekekborzasztómimegyitt....)
.
köszi szépen!amúgy én is úgy tudtam hogy az evo jabban megy meghát szerintem brutális jól néz ki!csak hát kevesebb van meg drágább is egy picit!köszi!
Akkor meg milesz? :)
csak a robotzsaru haragjától vibrál
nyugimá
Csá
Hallod ez egy Rs 125-ös topic szóval ha nem rs-hez lesz pályaidomod akkor ..................
OK! Értem.
Persze, mert az jóskapista aszonta. ez így van, punktum