Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell vágni semmit!És igen elég jól megvédi!
A bukógómba tényleg ennyire megvédi a motort? Az idomnak az alja sem ér le ha elborul agép?
Ugye cbren aahoz meg kell végni az idomot hogy fel lehessen tenni?
Aham értem jólvan hát kiraktam akinek kell az szóljon 1000 resért kap akinek kell szal nem nagy összeg sztem!De csak szóltam ennyi
az a vihar majdnem minket is elkapott, szegedről jöttünk haza este fél 10körül a Benzintyúkommal, hazáig élvezhettük a villámlás okozta égi színjátékot. Most a jégeső nem kapott el, nem úgy mint a múltkor. Az élmény volt :)
igazából tényleg csak érdeklődtem az ár felől, mert én gyakorlatilag ingyér meg tudnám csináltatni. Egyedül az érdekelne, hogy 2006os rsre az idomot fúrva mekkora távtartókkal meg belső hüvellyel kéne felrakni. Majd ha nagyon unatkozok akkor leméregetem, és megosztom a jónéppel a dolgot.
Rocky esete is egyre jobban megerősíti bennem a dolgot, hogy bukógombát akarok, minél gyorsabban!
kakucs ring kepek

video meg nincs fennt. estere lehet lesz valami rovidke mert az egesz masfel giga
Te mennyiért csináltatod?
Na igen az műanyag de ez kurva erős de frankón!Annyiért megkapod amilyen árat mondasz de ne nevetséges legyen 100ft
egy ezresért csinálok neked 2öt igaz az műanyag
Tegnap a viharban megint sikerült megborítanom a gépet Végre hazaértem a zuhogó esőben, megálltam a házunk elött, lábammal kirugtam az oldalsztendert és leszálltam a motorról. Erre a motor fogta magát és mint Csoki-bácsi babettája, eldőlt mint a picsa . A vizes esőruhán megcsúszhatott a sztender és nem nyílt ki teljesen Pufffffff. A bukógomba megint kapott egy szép pofont, dehát ez a dolga. Más cucc a kormányvégen kívül nem ért le, szóval csak röhögtem egyet a saját szerencsétlenségemen . Hasznos kis cucc a gomba, nem vágom miért csak a nagy túra-cirkálókra tesznek gyárilag.
a dolomit egy kőzet, a danamid amire te gondolsz.

mennyiért adod párját? bár nem hiszem hogy olcsóbb mint ahogy én csináltatni tudnám. de azért érdekel :)
Azok a szöszök vagy mik, nem sérülések!
És Dolomitból vannak! Vacsi új
Sziasztok, akinek kell bukógomba az szóljon!

Így néz ki!
vagy el sem kezdi a letöltést szal türelem:)
Elkezdtem feltölteni a képeket... még nem mentek fel majd 1 óra múlva de akkor nem leszek ithton h szóljak de itt a link..
KAKUCSRING KÉPEK
FÉL 6 ELŐTT NE AKARJÁTOK LESZEDNI MERT NEM FOG EGÉSZBEN LEJÖNNI!
70 mega körnéykén van egyébként... ami nektek van Csombek azt is feldobhatnátok!
Már csak kettőt kell aludni és újra Kaucsuk-ring!
Itt a táblázat
De lehet ugye avultatni a motort A regisztrációs adónál. Hülye gyerek aki mondja

Ha nem értesz valamihez ne szólj bele
hülye gyerek nem 95ezer a regadó,az az újra annyi,egy 10 éves gépnél már kb csak a 40%át kell fizetned.
Sziasztok Aprilia Rs 125-öshőz kéne nekem a váltoolaj leresztő csavar ami mágnesen na nekem olyan kéne létszives ha valakinek van szóljon Előre is küszönöm sziasztok
Az egyedi az mit takar és honnan állapitom(ják)meg hogy elavult(vagy kenöpénz és már jó is ) a motor,van lista vagy mi?
én már írtam a pályamotorozáshoz h 4-5 fele tessék visszanézni
)
Na, péntek van. Hol is vannak azok a képek és videók a hétvégi pályázásról?
a műszaki mostmár 9000ft ugy tom.