Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rstomi nyavajog h üt a felnije
aszittem az rses tomi
mármint vegatomi
kira
Tomi is jön, csak ő autóval hozza a mocót
Gabo ( Yamaha Neo"s)
majd kiteszünk egy kis táblácskát a rendszám helyére hogy "ne előzzetek kanyarba...köszi" vagy valami hátha hatunk a lelkükre...cbr 125topicból is mi lett?
Dani (RS)
Norbi (RS)
Csongi (RS)
Száguldozó (CBR)
Ádám (CBR)
Rocky (CBR)
valooo (VFR)
Z3 (TZR)

huhhh hogy fognak minket megint csipázni a supermoto-sok
tényleg, akkor VEGA végülis nem jön?
nem, én csak 2 v 3 hét múlva!:)
+Dani
elképzelhető hogy jön Gabo is
én most vasárnap nem tudok, talán jövőhéten ha jönne egy kis money aztán mehetünk
Holnapi rajtlista a Kukucsring-en:

Norbi,
Csongi,
Valooo,
Z3,
Száguldozó,

Rocky,
Ádám,

jön még valaki?
csong hívj fel változás van! nemtalálom a számod
apropó, mocizás közbe belebotlottam a kedvenc kocsimba, egy ezüst MKIV Suprába. Kinn a négysávoson mentem a seggébe, erre úgy eltűnt, mintha rakéta hajtotta volna.. Meg a hangja
egyre jobban imádom a profi udvart!
na meg az rs125öt :)))) Kegyetlen kibaszott kurvajót mociztam! jeeeeeeeee (hátha mást is felvillanyoz)
te is jösz?
mindneki most vasárnap megy kakucsra ?
adamka a jó cső az 100ezertől kezdődik !
köszi rsata a bókot
Csak kis beütés, de aztán meghalgattam még 2szer és rájöttem, hogy ennek semmi köze a 4thez, ez egy gyönyörű 2t hang... Télleg gyönyörű....
Na megy fel a pumpa.
Beci, máskor az ilyen hsz-eket hanyagold, nem leszel népszerű.
kezdjük azzal hogy illik nagybetűvel írni a nevem ha már kérdezősködsz, másrészt a fojtást MÉG MINDÍG NEM LY-AL ÍRJUK! FOJTÁS BAKKER!

Ha ezeket a dolgokat szépen begyakoroltad, meg visszaolvasgattál a fórumban, illetve megnézed a neten az rs125 adatait (van e benne powerszelep meg hasonló barom kérdések), és még mindíg van kérdésed, akkor próbáld meg újra?

baráti üdvözlettel.
tyt neked ha folytva van a motorod akkor hol? nehez kivenni? a kipuffal mennyit megy most? van az uj rs be power szelep? mert jovore en is szeretnek :)
Neten kicsit utánna kell nézni, van egy csomó!
www.hasznaltauto.hu -on van egy csomó 2000utáni 25ös rs 50es papírral...
Hát én semmilyen 4T hangot nem hallok benne! De am. kurva szép hangja van sztem!