Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyedi: 25"000 Ft. Műszaki: 4"000 Ft. Rendszám: 4200 Ft. Forgalmi: 6"000 Ft. Törzskönyv: 6"000 Ft. Átírási illeték: 2"250 Ft. Lekérdezés: 8"400 Ft /EMG/. Cimke: 450 Ft. Eredetiség vizsga: 15"500 Ft. Dúrván 71"800 Ft. Erre jön még a regadó. Ami 95"000 Ft. De lehet ugye avultatni a motort ... Még mindenhova egy kis kezőpénz hogy haladjanak a papírok. 130-140 körül jön ki.... És így is lehet hogy 1 hónap múlva kapsz vizsgahelyet ...
Hali !
Valaki megudja nekem mondani, hogy mennyi ideig tart forgalomba helyezni egy külföldi motort? azt tudom, hogy 100 ezer Ft körül van mindennel. Valaki helyezett már itt forgalomba külföldi gépet, vagy van-e valami tapasztalat ezzel kaspcsolatban ? Köszi
itt egy kép az RS-em ről
nem... majd jövő héten, most nem lesz nagyon időm:(
jogos.
bár amióta megvan a motor, ez volt az első kábé, szóval annyira nem vagyok donor. minden esetre jó buli volt. Én csak abban reménykedem, ha gáz van, a hülyegyerek töri össze magát rövidgatya pólóban. Jójó, kamion ellen semmi nem véd.

érdekes módon most hogy meleg van, mindenki tök hülyén felteszi a kérdést: "mia fasznak veszel bőrruhát?" -anyádnak! szét idegelnek, sok tudatlan idióta barom fasz, kenődjenek ők szét az út mellett...
állítgatni nem próbáltál rajta?
egyébként oyan is volt h 12000-nél 5-ben pakolom fel 6-ba és felpörög és full oyan mintha üresben lett volna! mondom mi a fasz, nem megy a motor. aztán kuplung be, fordulatot vissza, kuplung vissza és megy... szal grrr. kuplung lesz
ha jól emléxek pont tukinak volt ilyen problémája, nekem sima 4t motorolaj van benne és nem csúszik.
aztán majd ne adj Isten valameyikötöket szőnyegként kivasal a kamion akkor az fog majd igazábül fájni!
hát ha tényleg amiatt van akkor bekaphatja a motul a brét:)
"kisúlyból csinálnád a stoppiet"

ezen beszartam

kibaszott jó ez a fórum, itt mindenki a pálya ördöke, meg streetfighter világbajnok, meg még kitudja mi.

én meg csak félórákat kergetőzöm egy evos sráccal, akkoris csak azért kell abbahagyni mert a hülyének fáj a lába a váltótól papucsban :DDDDD idióta
asszem másnak is csinált ilyet a kuplung a 2t váltóolajtól h csúszott....
az olajcsere után jött fel a dolog. az olaj egyébként qrva jó, oyan lett a váltó mint a vaj:)
14
és az olajcserétől megjavult? Vagy szopsz a lamellákkal?
mennyi egyébként a lamella? akkor jövő héten nem lesz kakucsring:(
ja és köszi srácok a tippeket... én is kuplungra tippeltem... egyébként volt benne olajcsere... motul 2T-t kapott... 10W40-est asszem.
lécci ne hívd az én nevemen azt a majmot
tuning, ezt mire írtad? Te sosem tanulod meg használni a "válasz erre" és az "előzmény" gombot?
De, azt hívják stoppie-nak mikor a motor hátulja csak akkor emelkedik fel mikor az első kerék megáll, az első keréken való gurulást endo-nak hívják.
Nagy streetfighterek... (nem rád értem ZsóóótiRs)
hallod ezt Rocky komám ? de nem nép előtt ha nem forgalom mentes helyen ahol nincs senki .... legalább ha baj van nem parázol jajjj kocsi fékez, jajjj nem tudok megállni ... buummm ...
NO COMMENT
No coment aki egykerekezni akar az vegyen egykerekű bringát ennyi.Bence te meg úgy beszélsz mint ha kisúlyból csinálnád a stoppiet.(az meg szerintem nem stoppie ha gurulsz vagy 30-al ráhúzod az első féket és megáll a motor,közben elemelkedik a hátulja.Ezt általában a divatmotoros fiatalemberek szokták csinálni(itt helyben is van jópár) és akkor ők a kemények hogy első keréken áltak meg.)
Sziasztok!
SOS!. Aprilia RS 125- ös gyújtás állórészt keresek! Szürke blokk, 94- es évjárat, spayol gyújtás. 30/535-14-38. Ha tudtok ilye vagy v.mi jó bontót szóljatok!
Te ezt honnan tudod ? Amúgy tökre igazad van.
malacok nem sírnak! na pá skacok...
megjo de ne bantsd nem kell h sirva fakadjon