Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát figy szerintem az elég sok érte nem akarlak megsérteni! de Powerszelep mostmi a fasznak kell Tyt-et izélni? szólt valamit neked vagy mi?
Arra lenne eszesd hogy kitöltöd az adatlapot!
Bencce jók lettek a kakucsos képek ma délelőtt szedtem le. a videót meg majd lassacskán feltöltöm ha egyszer végre megkapom a DVD-t...
Oks kösz szépen
Még az is előfordul!Nincs még éretségim
hidd el én is szeretném, hogy annyiért eladd! csak próbálok 1 picit realista lenni!
de mondom, én neked szurkolok!
szarok a hoki fejedre
És ez nem olyan gép h azt mondom super stb.. mint (mások) és mikor mész vele lerohad vagy éppen másnap mikor má kivan fizetve egybe van a gép és faxa naon!
neked az a bajod, hogy írni nem tudsz öregem.
figy ha nem tudsz normálisan írni akkor ne fórumozz ennek épp az a lényege hogy ha vkinek baja van vagy nem tud vmit akkor segítsen a másiknak...
tyt nézd meg a neten h az öreg gépeket adják 400 kilo meg 500 kilő körül újra leirom bocs amugy meg hadd döntsem el én hogy mennyiért adom el a mocomat és ennyit meg megér sztem!
VérRs ahogy látom adatlapodon ilyen mocot akarsz nagyjából!Ez az ára sztem nem sok érte mikor az öreg rs-eket adják 400 kilo körül és az 50 esként használtakat 400-500 között!De ha érdekelk szólj!


650 egy 7 éves gépért? háááát. najó nem akarom rontani az üzleted.
nincs semmi "külömbség".

azt a kettébaszott analfabéta kurva eget bele!
felejtős 650 ért odadom és kész van rendszáma stb...szal nem 50 esként használt jó motorikus állapot szép meg minden 420 az felejtős !
Hello! Egy kérés: MI a külömbség a "98"as rs 125 széria és a "99"es új széria között motorikusan?
Legyen 420.
00Rs én megvenném az Rs-ed ha 400-ba ideadod:D
Nincs semmi lém megcsinálnám eztis de nincs lé!És kajak má benzinre se !így meg még maradna is utcát meg kezdem unni h minden nap megakarnak ölni mondjuk lehet ez a poénja de nekem má elegem van szar utak stb te mondtad még régen pálya az igazi (Csongi) na hát í gyis van szal akkor csak odajárnék néha néha kificennék utcára
Hogy viszem le?Ráülök azt adom neki a gázt !
De figyelj már most vennék egyet mitudom én 3-4 százezer között és lenne lém veszek egy idomot és ha nem kell hozányulni már jól jártam max veszek rá egy kipufott többit meg elköltöm málnalére mint rock...amit a mocra kapott


Eladó egy Rs 125 adatlapon van kép róla!
egyre jobban úgy vagyok vele h lehet nem adom el a gépet.... hanem várok, megtartom és tavasszal megveszem mellé a gixert ezt meg kivonatom a forgalomból. gixerrel leginkább h.ringre lehetne járni 12 ropiért +benzin meg utazás.... RS-sel meg kakucs meg euroring. mind a kettő olcsóbb és qrva élvezetes... ergo a gixernek annyi funkciója lenne ha unatkozok akkor nem 160-70el előzgetem az autópálya bevezetőn a kocsikat a leálló sávban hanem 220-al... értelmes a másik meg h ismerem ezt a gépet kivülről belülről tudom mi volt a baja, tudom még mi lehet a baja, most eladom aztán veszek pályára megint egy rs-t, kezdhetem előről a szopást! na mind1 nem tudom. az biztos h a pályaidomot nem adom el:)
Mondom hagyd a picsába, gondolkodj már hogy fogod levinni pályára a gépet. Most legalább van egy teljesen felújított fasza rs-ed. Veszel egy szart szarért és ráköltesz még annyit h jó legyen. +sok a hülye vevő.
Jah amúgy meg eladó az RS akit érdekel az képet talál az adatlapomon!06205276126 vagy barcelona16@freemail.hu
Nem mindenkinek telik 2004 es mocóra! Amúgy meg már jó
majd merjetek koridoket !
Jo palyazast nektek!
A Kakucsring csak kanyarokból áll, szal a kanyarban ne előzz tábla nem kivitelezhető. A CBR topik meg úgy foss ahogy van.