Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezér nem írok erre a forumra,mer ien buzik vannak mint te csongi...biztos te vmi szőke halyű herceg vagy,örülj neki...Joe megkérdezhetem anno mennyiért vetted az SV-t?
Te is szépgyerek lehetsz.16-éves fejjel biztos nagy EMO-s vagy Ugyis az a divat pokolkutyának kinézni
Allig várom
örülj neki...
Nem akarok szopózni, de neked meg ritka hülye diszkós köcsög fejed van
hali. megy valaki a balatonkenesei motoros talira?
tuning nem sz*pozni akarok,de te direkt írsz ennyi durva hibával v tényleg ennyire gyenge a nyelvtanod?
kamu .... persze van már ott netje is
csütörtökön voltam az okmányba és volt egy juhász na az se volt semmi várunk a jogsira minden az öreg személyit csináltatt jól van .... amikor megkapja a lapott hogy írja a téglalapon belül a nevét annyit ír JÓZSIKA + nem fért neki bele 3jára sikerült neki de tiszta ideg volt már minden ki, sztem kicsi alkohol volt is benne, utána megszólal a nő menejn be a fülkébe készül önről kép " jah hajjj haha míg kép is készöl jólam" haverommal ott szakadtunk a röhögésttől nem volt 100as
Hali !
Valaki megtudná nekem mondani, hogy milyen folytások vannak az RS-ben és, hogy lehet kiiktatni őket, mert az enyém gyárilag 11 KW, így nem egy lóerőgyár köszi a segítséget
Pff... Vki nagyon jól beszéli a nyelvet és kicsit se paraszt! ÉS nagyon unhatta magát!
kertészet
találtam pár videót egy 2007-es fojtott RS125-ről, fel is raktam kettőt a videókhoz!
Lessétek meg ha gondoljátok...
Mit melozó l?LOPOD a napot?

Nah komolyan!
Énis melozok csak még pénzt nem kaptam !
Amúgy azért mert az első gumim elkopott szal most kaptam gumit meg az első felnimet görgőzni kell sajnos ,szal azért és naon kéne mer emiatt ráz a moco kanyarba életveszély
A fékpedál a Kakucsringen görbült el, mert leért a kanyarokban! Nem a balesetben sérült meg.
Méééé mi van a gumiddaL? Amúgy meg eladtam a karbit egy rs50-es srácnak. Már rég. Egésznap melózok, már úgy nézek ki mint egy dzsipó
Ha tudnál mondani jó gumist akkor lehet énis tudnék menni ringre!
Bazeg mostanába köszönni luxus má egy hete hanem 2 h utoljára dumáltunk mivan veled ember?Amugy nem üzletelünk csakhát most kért valaki azt megcsináltuk azt gondoltam felteszem ha valkinek kell itt van!Karbis csongi
Mieza cbr tali itt? Mivan tomi vaze üzletelünk-üzletelünk? sok szerencsét

vasárnap kakucsring, és most nem fogom összecsukni magam előtte eringen
Láttom elégé kapott szegény motorod . Ma ahogy befejezték a szervízt a red baronban rögtön átmentem a parkoloba megnézni a motorodat. A fékarod oltot le a legjobban , kicsit elvan hajolva, gondolom akkor lett ilyen amikor beléd ment az autos oldarol azért a hangját meghallgattam volna , na mindegy majd jővöhéten kakucsringen! Én nekkem most hétvége nem jó sajna.
akkor kellett volna fejukhoz kapni,amikor megszuntettek az NSR-t es ezt a ^&#$@$@ raktak helyere.
A régebbi CBR-eknél bele kell reszelni egy picit az idomba. A 2007-esnél már fejükhöz kaptak a Hndánál és szabadon hagyták a rögzítésipont elött a helyett.
aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh